Zapewne zastanawiacie się kto przejął pałeczkę po zamkniętym nie tak dawno temu EA Chicago (twórcy poprzednich odsłon serii)? Możemy już odpowiedzieć na to pytanie. Najnowszym Fight Night zajmie się EA Canada. Sam news niezmiernie nas cieszy ponieważ myśleliśmy, że kolejnej części bardzo przyjemnego boksu nie zobaczymy w sklepach w najbliższej przyszłości. Elektronicy pracują przecież nad kreskówkowym, zabawnym Facebreaker. Nadejście jeszcze jednego boksu było naszym zdaniem mało prawdopodobne. A jednak. Gra ma się pojawić w sklepach w przyszłym roku. Produkcja ta trafi na Xboxa 360 i Playstation 3. Na jej temat nie wiemy jeszcze zbyt wiele. EA zdradziło jednak, że będziemy mogli w niej wcielić się w legendy boksu takiej jak Mike “Odgryzę ci ucho” Tyson czy Muhammad Ali. Na kolejne wieści ze świata boksu zapewne poczekamy przynajmniej kilka dni. Możecie być jednak pewni, że Valhalla napisze o wszystkich ciekawostkach związanych z zapowiedzianą właśnie pozycją.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. EA mogła by się zdecydować na wrzucenie Euphorii do FN R4, fajnie jak by bokserzy reagowali realistycznie i nieskryptowo na ciosy i uderzenia.

  2. Tak, ja tez tak myślę. Fight Night jest najprzyjemniejszą na rynku gra bokserską lecz moim zdaniem tkwi w niej mnóstwo niewykorzystanego potencjału.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here