Odrobinę zaskakująca wiadomość jest jednocześnie zapowiedzią nowego wydania czasopisma Game Informer. To właśnie na jego łamach znajdziemy pierwsze informacje na temat tej produkcji. W Internecie pojawiły się one w szczątkowej formie. Wiemy, że grę tworzy wewnętrzny „zespół renegatów” a jej tytuł to Dead Space. Zachwyceni nim będą ponoć ludzie, którzy lubią filmy pokroju „Event Horizon”. Wydawca zapowiada również, że ta pozycja “to horror mrożący krew w żyłach, gra jakiej świat jeszcze nie widział”.

Cała reszta informacji na jej temat oznaczona jest słowami tajne/poufne. Możecie jednak przejść się do najbliższego salonu prasowego i zobaczyć czy na półkach nie leży już nowy Game Informer, w którym będziecie mogli przeczytać to i owo na temat Dead Space. My będziemy trzymali rękę na pulsie i kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Event Horizon byl swietny. Pamietam ze wybralem go na pierwsza randke – doskonale sie sprawdzil 😉 A swoja droga ciezko im bedzie dorownac atmosferze filmu, aczkolwiek zycze powodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here