X360A
Grasz w Rock Band? W tym tygodniu do ściągnięcia trafi dziewięć piosenek. Dwie Alanis Morissette (w tym Ironic), Handlebars od The Flobots i dwa zestawy po trzy piosenki The Raconteurs i Electric Six. Wszystkie utwory można też kupić pojedynczo za 160 MP. Zestaw po 440.

majornelson
Gracze spoza USA i Polacy zarejestrowani w UK mogą już ściągać demo Ghostbusters: The Video Game. 799 MB.

GamePolitics
Borut Pfeifer, niezależny developer zbiera fundusze na grę mającą przenieść grającego w sam środek zamieszek w Iranie, które miały miejsce po wyborach w tym kraju. Pfeifer celuje w 15 tysięcy dolarów. Gra podzieli los Six Days in Fallujah?

GamePolitics
1.1 miliona dolarów. Za tą śmieszną kwotę można nabyć konsolę Xbox 360 podpisaną przez Sarę Palin. My czekamy na konsole z podpisami naszym polityków.

ValveNews
Na Steamie ruszyła przedsprzedaż Borderlands. Oficjalnie na sklepowe półki trafi 26 października, już teraz można grę można zamówić za 50 Euro, czyli 10% taniej niż po premierze.

Codies
Znamy daty premiery najnowszej gry wyścigowej Codemasters – F1 2009. Gra w obu wersjach (Wii i PSP) zadebiutuje w tych samych dniach: 19.11 w Europie, 17.11 w USA, miesiąc i jeden dzień później w Japonii.

codemastersblx
Jeśli ktoś ma zamiar skompletować ekwipunek żołnierza to wystarczy mu kupować edycje kolekcjonerskie gier. Do noktowizora z Modern Warfare 2 dołączyć można Operation Flashpoint: Dragon Rising, do którego dodano gustowny… hełm.

jim_sterling
Szczęśliwcy, którzy w zeszłym tygodniu ściągnęli demo Undead Knights z PlayStation Store, zauważyli zapewne z zadowoleniem, że to co miało być demem, okazało się być pełną wersją gry. Niestety, Sony usunęło już tą „ofertę”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here