Potwierdza się informacja, którą opublikowaliśmy kilka dni temu. Command&Conquer: Red Alert 3 najprawdopodobniej będzie jedną z wielu produkcji, w którą nie zagrają posiadacze PS3, albo zagrają w nią pół roku albo rok po posiadaczach pecetów i Xboxów. PR manager Elektroników (Jonathan Goddard) zabrał głos w tej sprawie. Jego komentarz wyglądał następująco: „Możemy potwierdzić, że prace na Red Alert 3 dla Playstation 3 zostały wstrzymane. EALA koncentruje swe zasoby na wersji pecetowej i xboxowej, które jesienią jednocześnie trafią do sklepów”.

Kto podjął taką decyzję? Tego nie wiemy. Z jednej strony może to być Sony, które lubi bardzo spóźnione premiery (Lost Planet, Ninja Gaiden Sigma, Bioshock) albo Electronic Arts obawiające się miażdżącej krytyki, która spadła na firmę po wydaniu Orange Box na japońskim superkomputerze. Jedno jest jednak pewne niezależnie od tego jak brzmi odpowiedź na to pytanie. Po raz sami już nie wiemy który najgorzej wychodzą na tym posiadacze Playstation 3. Do tego powoli też się jednak przyzwyczajamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie dobrze. . . Ale na szczęście się tą grą nie interesuję i czekam na inne świetne gry, w które, odwrotnie, nie pograją sobie xboxowcy i za zyliard lat, czyli MS2, R2, LBP i inne. . 😀

  2. Nie dobrze. . . Ale na szczęście się tą grą nie interesuję i czekam na inne świetne gry, w które, odwrotnie, nie pograją sobie xboxowcy i za zyliard lat, czyli MS2, R2, LBP i inne. .

    Wiesz, w Bioshocka też posiadacze PS3 mieli nigdy nie zagrać 😉 choć zgadzam się w te tytułu na X0 raczej nikt nie zagra. . .

  3. Mam wrażenie, że PS3 już dawno przegrało tę konsolową wojnę. Opóźnienia nie wróżą tej konsoli nieczego dobrego. Instalacja gier na twardy dysk, wolny BR. Szkoda mi Sony. Aczkolwiek PSP całkiem dobrze sobie radzi i chwała im za to. Ciekawe czy w 2012 zobaczymy nowe nexgen’y?Nie ewiem jak wy, ale ja odnoszę wrażenie, że jesteśmy bliscy granicy możliwości technicznej budowy sprzętu komputerowego. Karty graficzne są soraz większe i „spalają” mase energii. Zasilacze to już nie 300W a >1000W Czy da się to zmienieć? Czy będzie jeszcze tehchnologia dzisiejszych komputerów noszonych w zegarkach? Czy Intel wypuści procesor z 80’cioma rdzeniami? A może lepiej iść w zupełnie innym kierunku (użyć innych materiałów).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here