Modyfikacja opiera się na uniwersum Command and Conquer. Dzięki niej wcielimy się w jednego z sześciu członków zespołu The Dead 6. Są to odpowiednio takie postaci jak Engineer, Grunt, Heavy Weapons, Explosives Expert, Sniper, Commando, których wygląd możemy modyfikować. Do wybuchowego zespołu dołączy również arsenał śmiercionośnej broni (też można ją modyfikować) z różnymi rodzajami amunicji oraz kilka pojazdów. Całą szóstkę poprowadzimy w kampanii dla pojedynczego gracza. Najpierw musimy ją przejść każdym członkiem zespołu z osobna by potem móc poprowadzić całą drużynę do boju.

Electronic Arts obiecuje, że w jakiś czas po premierze moda otrzymamy również nowe, dystrybuowane cyfrowo kampanie. W Command and Crysis: The Dead 6 znajdzie się także kampania, którą możemy przejść w trybie coop. Aby uzyskać do niej dostęp musimy najpierw ukończyć przygodę dla pojedynczego gracza. Dzięki łączom internetowym sprawdzimy w działaniu inne tryby wieloosobowe takie jak Deatmatch, Team Deathmatch oraz Capture the Flag.

To może być całkiem ciekawy mod do porządnie zapowiadającej się gry. Postaramy się śledzić ten tytuł i poinformować was o jego premierze kiedy tylko Electronic Arts powie coś więcej na jej temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here