Osoby, którym spodobały się fotki z The Saboteur, po przeczytaniu tej wiadomości będą rozczarowane. Wiemy, że w grze pojawiają się frywolne tancereczki z klubu Belle de Nuit. Jeśli jednak chcemy zobaczyć je topless, to będziemy musieli kupić ostatnie dzieło studia Pandemic zaraz po jego premierze. Każdy kto to zrobi otrzyma kod umożliwiający pobranie mikrododatku „The Midnight Show” za absolutną darmochę. W DLC znajdziemy dodatkowe kryjówki dla naszego bohatera, nową minigrę oraz opcję pozwalającą włączyć goliznę w grze. Bez mikrododatku będzie ona niestety zablokowana.

Jeśli jednak nie kupimy The Saboteur z pierwszej partii wytłoczonych płyty, to za to samo rozszerzenie zapłacimy już 4,99$ (PSN) lub 400 Microsoft Points (Xbox Live). Kto powiedział, że jest to idiotyczne posunięcie? Tak, zgadzamy się z tobą kolego z ostatniego rzędu.

Oczywiście teraz zapewne zastanawiacie się jak sytuacja będzie wyglądała w Polsce. W pięknym kraju nad Wisłą posiadacze Xboxów zazwyczaj dostają wybrakowane wersje gier, w których nie ma kodów do zawartości typu DLC. Czy tak będzie i tym razem? Wysłaliśmy w tej sprawie pytanie do rodzimego oddziału Electronic Arts. Odpowiedzią, o ile ją otrzymamy, podzielimy się oczywiście z czytelnikami Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here