Empire Earth III będzie prawdziwą gratką nie tylko dla miłośników poprzednich odsłon serii, ale dla wszystkich fanów strategii czasu rzeczywistego. Podbój Ziemi będziemy mogli rozpocząć w epoce kamiennej, a zakończyć w czas futurystycznych. Trzy bardzo zróżnicowane strony konfliktu i nieprzebrany arsenał wojsk, technologii oraz unikatowychjednostek specjalnych zapewnią długie godziny rozrywki. Ciekawą nowością na pewno okaże się mechanizm umożliwiający przejście z globalnego trybu dowodzenia strategicznego – do dowodzenia bezpośrednio na polu bitwy.

Gra Empire Earth III ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej i w cenie 99,90 PLN. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.gram.pl/EEIII.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułForza 2 sfilmowana
Następny artykułOverlord niewypałem?

2 KOMENTARZE

  1. Jeżeli to CD Project wyda u nas tą grę to nie ma się o co martwić- ten wydawca jako jeden z niewielu dba o polskich( i czeskich:) klientów. Nie mogę się doczekać nowego EE- jedynka strasznie mnie wciągnęła i mam nadzieję że tym razem też tak będzie!

  2. Z mieczem na czołg He He. Empire Earth 3 może będzie lepsze od drugiej części. Dodatek do dwójki był bardzo słaby tylko dla zagorzałych fanów. Oby twórcy zaprezentowali, co to Emire Earth.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here