Na pierwszy ogień nie pójdą jednak „sceny łóżkowe”. Na samym początku zachęcamy was do obejrzenia reklamy telewizyjnej, której na pewno nie zobaczycie w żadnej polskiej stacji. Jest całkiem przyzwoita, więc warto jej poświęcić te kilkadziesiąt sekund wolnego czasu. Kolejne dwa pliki wideo pozwolą wam lepiej poznać dwie z dostępnych w grze profesji. Chodzi o Vanguarda i Adepta. Ostatni klip (niestety w jakości YouTube’owej) to scena, która narobiła odrobinę szumu w Internecie. Z góry uprzedzamy, że wielbiciele pieprznych filmików nie będą zadowoleni. Im radzimy wypożyczyć jakiś film „z akcją” bo tej nie zobaczą w tym krótkim przerywniku nic szokującego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

    • Bioware nie umieściłby takiej sceny w swojej grze, prędzej Rockstar (Hot Cafe 😀 )

      W grach Bioware zawsze były elementy miłosne(vide. KOTOR, BGII, NVN) są to klimatyczne sceny, a nie pornografia ;] A tak poza tym to Hot Caffe to nie dzieło rockstar tylko grupki moderów.

  1. Ciekawostka:W Singapurze Mass Effect został zabanowany. Przez tą właśnie subtelną, sugerującą jedynie scenkę. Swoją drogą ciekawy materiał na bloga (jolo, malacar, siergiej. . . wink, wink): pokazujmy krew flaki i latające kończyny, ale pierś kobieca to już grube przegięcie. Taka praktyka panuje nie tylko w chorych dystopiach jak Singapur czy Korea Płn. ale i w „cywilizowanej” Ameryce. Co z hasłem „make love, not war”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here