Śmialiśmy się wszyscy, kiedy długowłosy John Romero po katastrofie, jaką była Daikatana i zrujnowaniu Eidosa, uciekł w świat gier na telefony komórkowe. Paperboy rzeczywiście furory nie zrobił, ale co się okazuje? Teraz John Carmack poszedł w ślady swojego dawnego towarzysza i zaangażował się w produkcję... gry role-playing Doom.

Już w przyszłą środę w EA Downloaderze pojawi się opcja pobrania tak zwanego Booster Packa pod tytułem Euro Force. Coż to będzie? Ano możliwość wprowadzenia nowych, europejskich sił pokojowych (ale bynajmniej nie pokojowo nastawionych) do walki z koalicją bliskowschodnią i armią chińską.

Euro Force to również zupełnie nowe, azjatyckie lokacje – między innymi możliwość walk na Wielkim Murze Chińskim i w kamieniołomach Taraba. Pojawią się też nowe pojazdy, broń, śmigłowce, czołgi i inne elementy wyposażenia. A jeśli obawiacie się, że to jakiś na szybko sklecony pakiet, porzućcie obawy – to w stu procentach produkt Digital Illusions, którzy zapewniają, że dzięki Euro Force Battlefield 2 będzie jeszcze lepszy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here