Na temat tego rozszerzenia pisaliśmy już przed weekendem. W telegraficznym skrócie przypominamy, że jest to już ostatni dodatek do The Elder Scrolls IV. Tym razem w nasze ręce wpadnie twierdza, w której możemy znaleźć schronienie, ćwiczyć walkę czy zbudować w niej kuźnię. Major Nelson właśnie doniósł, że The Fighter's Stronghold jest już dostępne na Xbox Live.

Za pobranie tego rozszerzenia nie zapłacimy ani grosza. Warto jednak śpieszyć się, gdyż dodatek za darmo będzie rozdawany jedynie przez tydzień. Posiadacze Xboxów 360 powinni więc zajrzeć na usługę sieciową Microsoftu. Jeśli natomiast grasz w ten tytuł na pececie, to po kliknięciu w link umieszczony pod tekstem, trafisz na stronę, z której pobierzesz archiwum z Fighter's Stronghold. Całość waży zaledwie 10MB. Chyba nikogo nie będzie trzeba zachęcać do ściągnięcia tej niewielkiej ilości danych?

The Elder Scrolls IV: Oblivion: Fighter's Stronghold PC

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo miłą niespodzianka, a że właśnie odkurzałem Obliviona. . . 😀 Naprawdę cieszą takie gesty ze strony twórców, zobaczymy jak się ma ten dodatek w praktyce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here