Dziennikarze magazynu Play dotarli na imprezę branżową organizowaną przez „Wielkie N”. Mieli na niej okazję pograć w Metroid Prime 3, jeden z najlepiej zapowiadających się tytułów na Nintendo Wii. Dzięki temu mogli podzielić się z Internautami kilkoma newsami na jego temat. Wynika z nich, że programiści mogli spędzić więcej czasu przy pisaniu tej pozycji niż wstępnie zakładano. Brak pośpiechu miał zaowocować tytułem, którego wszystkie detale byłyby tak dopieszczone jak w Twilight Princess. W Metroid Prime 3 znajdziemy większe plansze, nowy rodzaj oświetlenia (bloom lighting) i poprawione tekstury. Tak jak w poprzednich odsłonach gry będziemy musieli przechodzić kilka razy przez te same lokacje. W trzeciej części gry ma to jednak być sensownie wytłumaczone i ma nie być nużące. Sam magazyn Play sugeruje, iż tytuł ten może być największą branżową rewolucją od czasów oryginalnego Halo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Dziennikarze polskiej gazetki PLAY?Odnośnie Metrioda wiadome jest, że tak jak w przypadku produkcji Blizzarda ta gra nie może ukazać się zbugowaną i kiepską. . . A co do rewolucji to raczej wstrzymał bym się z tym określeniem. . .

  2. Oby grywalność w najnowszym MP była lepsza od grafiki. Screeny wyglądają według mnie naprawde mizernie. Podobno Wii jest w stanie wygenerować grafikę na poziomie Xbox’a. Szkoda, że puki co tego nie widać. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here