Koncern Sony nie tak dawno informował nas, że nowa aktualizacja pozwoli PSP na połączenie się z PS 3 i grę w wyznaczone tytuły, które można pobrać z PlayStation Network. Obecnie najnowszy software sygnowany liczbą 3.50 ma za zadanie zwiększyć taktowanie zegara PSP, które do tej pory było częściowo ograniczone w celu wydłużenia żywotności baterii. Najnowsza aktualizacja ma to zmienić. Nasza konsolka będzie pracowała z maksymalną częstotliwością 333MHz, co zapewne zwiększy płynność, jakość wyświetlanej grafiki.

Aktualizacja 3.50 nie wywoła żadnych konfliktów ze starszymi grami. Jeśli chodzi o nowe tytuły to zapewne ich animacja będzie bardziej płynna, co niestety odbije się na wytrzymałości baterii. W rezultacie soft 3.50 zamieni konsolę przenośną w stacjonarną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Soft nei zwiekszy zadnego taktowania. Taktowanie 333 bylo ZAWSZE dostepne dla uzytkownikow PSP i od developera zalezalo czy uzyje 300 czy 333 mhz. juz w emulatorach i homebrew byla mozliwosc przelaczenia z 300 na 333 mhz. teraz sony dalo ciala po raz kolejny ustawiajac na sztywno 333 mhz nei wydajac nowej, lepszej baterii.

  2. Było dostępne, ale z tego co się orientuje Sony zablokowało możliwość jego „legalnego” używania i na sztywno ustawiło bodaj 266Mhz. W newsie nie ma błędu. Soft koniec końców zwiększa taktowanie poprzez jego przestawienie.

  3. Dokładnie tak jak napisał Katmay do tej pory PSP w pewien sposób było ograniczone dla dobra baterii. Obecna aktualizacja zwiększa możliwości konsoli kosztem dodatkowego zapotrzebowania energii i tu masz racje Qki gdzie właśnie jest ta nowa bateria?

  4. Nie 300 nie 266 tylko 222 Mhz i z takim właśnie zegarem chodzi standardowo PSP jedyna o ile sie nie myle gra Rathet wykozystuje 266 Opcja taktowania było juz od dawna dostepna dla posiadaczy softów 1. 50 lub custom firmware’ów Nowy soft od Sony nie ma za zadania zwiekszyć lecz prawdopodobnie tylko udostepnić mozliwość taktowania zegara dla graczy którzy posiadaja w swoich konsolach oryginalne softy serwowane przez SonyPlus dla nich bo takie tytuły jak Colin , Burnout Legends czy Toca nie cieszą sie dobrą animacją za o na 333 fiu fiu płyną jak miód w upalne lato 😀

  5. No to chyba jest raczej pewne, że zostanie odblokowane taktowanie na 333 MHz a nie zwiększone. A co do obywatela QKI – no właśnie. Dzięki HOMEBREW i innym EMULATOROM. 🙂

  6. Nowy soft jest już bezpośrednim przygotowanie gruntu pod nową wersje PSP. Sony pozbywa sie tylko z magazynów „starych” PSP i wjeżdża na rynek z nową wersją posiadającą standardowo wgrany soft 3. 50(i nie tylko)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here