Wciąż czekamy na prezentację nowej kieszonsolki Wielkiego N. I choć do rozpoczęcia tegorocznego Electronic Entertainment Expo pozostało jeszcze kilkanaście dni, to firma Nintendo mocno promuje odświeżoną, większą wersję DSa. Niestety póki co tylko w Japonii. Tamtejsi wielbiciele elektronicznej rozrywki doczekają się obniżki ceny konsoli, która potanieje o jakieś sto złotych (dwa tysiące jenów). To samo stanie się zresztą z DSi, którego nowa cena będzie niższa o ponad 150 złotych (niecałe cztery tysiące jenów). Przy okazji Wielkie N rzuci do sklepów DSi XL w nowych kolorach. Od dziewiętnastego czerwca urządzenie będzie można nabyć w żółtej, niebieskiej i zielonej obudowie.

Czemu wspominamy o tym skoro wiadomość ta dotyczy tylko Kraju Kwitnącej Wiśni. Ano dlatego, że już za kilka godzin Nintendo ma powiedzieć kilka słów na temat tego, co będzie działo się w Europie. Kiedy tylko dowiemy się czegoś ciekawego, ten news doczeka się aktualizacji.

Aktualizacja: Europejski oddział Nintendo potwierdził, że obniżki cen doczekają się także gracze ze Starego Kontynentu. Choć firma nie powiedziała o ile potanieją ich kieszonsolki, to wiadomo, że już od osiemnastego czerwca tańsze mają być DS Lite i DSi. Ich ostateczna cena zależeć ma jednak od sklepów, w których będą sprzedawane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here