Choć twarde dyski o pojemności 250GB od jakiegoś czasu dodawane są do tzw. „bundle packów”, to do tej pory nie mogliśmy ich kupić, jeśli nie były sprzedawane w zestawach. Sytuacja ta ma się jednak zmienić już wkrótce. Firma Microsoft oficjalnie ogłosiła, iż na sklepowe półki trafi tego typu dodatek. Kiedy czytacie te słowa nabyć mogą go już gracze z Ameryki Północnej. W stolicy hamburgera za dość duży dysk zapłacimy 130 dolarów bez jednego centa. W Europie ma on być dostępny w przyszłym miesiącu. Już teraz zamówienia na ten „dodatek” przyjmuje brytyjski Amazon. Wyceniono go na osiemdziesiąt funtów bez jednego pensa, a wysyłka ma się rozpocząć szesnastego kwietnia.

Jak widać dysk do tanich nie należy, ale do tego powinniśmy już być przyzwyczajeni. Za taką samą kwotę nabyć możemy ponad czterokrotnie większego „twardziela” do zwykłego peceta. Podejrzewamy jednak, że nowość od Microsoftu będzie się sprzedawała całkiem nieźle. W końcu większość posiadaczy 360tek już teraz musi zapewne kasować pliki z 20GB malucha, by upchnąć na nim świeże materiały.

Kiedy pisaliśmy te słowa rodzimy oddział Microsoftu nie powiedział jeszcze nic na temat sprzedaży nowego dysku w naszym kraju. Podejrzewamy jednak, że jego przedstawiciele są zajęci ważniejszymi sprawami. Na pewno domyślacie się o czym myślimy.

Jeśli jednak dowiemy się czegoś konkretnego na temat tej nowości, to na Valhalli pojawi się aktualizacja tej wiadomości albo zupełnie nowy news, w którym napiszemy jeszcze kilka słów na temat tego produktu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. No to cena rewelacja -_- I oni twierdzą, że natal będzie tani. . . Bo odkują się na pozostałych akcesoriach :> Masakra, 350 zł za 250GiB, to ja kupując ponad pół roku temu dysk 320GiB, 2. 5′ – zapłaciłem za niego 200 zł. Poważnie rozważam sprawdzenie modelu tego dysku i zakupienie takiego samego, jeśli będzie dostępny na rynku PC, nawet mimo tego, że jakiś czas temu odrzucili obce karty pamięci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here