O shooterze zmierzającym na Playstation 3 pisaliśmy już wczoraj. Te kilkanaście godzin temu pokazywaliśmy wam materiał filmowy z trybu multiplayer w Killzone 2. Tym razem możemy obejrzeć kolejny klip, który nagrała redakcja serwisu IGN. Poprzedni film nie sprawił, że wszyscy jak jeden mąż zaczęliście składać zamówienie na grę, której premierę wyznaczono na początek przyszłego roku. Czy nowy plik wideo zmieni ten stan rzeczy? Tego dowiemy się z waszych komentarzy. Oglądajcie więc krótki filmik i łapcie za klawiaturę. Dajcie nam znać co myślicie na jego temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Ja się zastanawiam kiedy w necie umieszczą gameplay nie będący screenerem. Słysząc oprawę dzwiękową ostatnich filmów z K2 odechciewa mi się ich oglądać. A odnośnie samego gameplay’u – pięknie, dynamicznie i ogółem ciekawie. Tylko, że ja już w COD4 grałem. . .

  2. Niesamowicie szybka akcja, porażająca grafika. . . Tę grę mogliby wypuścić już dziś! A pozostał jeszcze rok developingu. . . Aż strach pomyśleć, co twórcy jeszcze skombinują!

  3. Gra na dzień dzisiejszy wygląda na najpiękniejszego FPSa. Na targach E3 gra wygrała pod względem graficznym z takimi hitem jak Far Cry 2, który podobno prezentuje jeszcze lepszy poziom niz Crysis. Może to nie są to te 2 teraflopy, ale crysis wypada gorzej przy tej grze. Zastanawiam się po co wywaliłem tyle pięniędzy w mojego PC, jak narazie to chyba tylko po to, aby zbaczyć w pełnej okazałości Crysisa, który jednak dostanie mocnego kopa od Killzone’a 2. Ludzie poroszę Was, pojdźcie po rozum do głowy i nie mówcie, że to tylko nieźle, albo, że to średniak graficzny i niektóre elmenty przypominają wam pamiętne lata 2005. To teksty godne piaskownicy. Grę trzeba zobaczyć w akcji. Kiedy zobaczyłem ją w HD na GC zbierałem szczęki przez kilka godzin. Nie będę tego opisywało, bo to dalekie od doznania tego na „żywo” kiedy to ty tzrymasz pada. Trzeba stwierdzić objektywnie. Rządził Crysis teraz będzie to Killzone 2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here