Sackboy i kurak(?) są nieźli, ale nic nie przebije potężnej Sackzilli! Tak, tak wykrzyknik jest jak nabardziej wskazany. Poniżej znajdziecie kolejny, naprawdę genialny filmowy zwiastun z gry LittleBigPlanet. Nawet szmaciankowy Elvis Presley zmyka do swojego Graceland tuningowaną furą na widok wielkiego potwora. Tylko wąsaty budowlaniec poradzi sobie ze śmiertelnym zagrożeniem. Nie wierzycie? Sprawdźcie to na własne oczy.

LittleBigPlanet zadebiutuje w Europie już 29 października. Szkoda, że grą będą mogli cieszyć się tylo posiadacze konsoli Playstation 3. Data premiery została potwierdzona wczoraj w Lipsku przez przedstawiciela Sony Davida Reeves'a. Tymczasem obejrzyjcie Sackzillę w akcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. Cytuję:

  Szkoda, że grą będą mogli cieszyć się tylo posiadacze konsoli Playstation 3

  Co to za tekst? Czyżbyśmy mieli tylko Xboxa? Idąc tym tropem szkoda, że Halo i PGR nie wyszło na PS3. Szkoda. A gdyby. . . . Takie teksty zostawmy sąsiadkom, ok? xDJakoś nie spotkałem się z podobnymi tekstami na newsach z grami z Xboxem, więc zachowajmy przynajmniej odrobinę wrażenia, że nie ma postronnych redaktorów (nic nie sugeruję). Jasne, że szkoda, ale szkoda też niektóre gierki wyszły tylko na X. Jak chce się komuś tak pisać, to niech pisze to wszędzie. Ech. . . szkoda gadaćWdech, wydech, wdech, wydech. . . A co do traileru, to jest naprawdę dobry- widać potencjał w LBP, który autorzy próbują jak najbardziej wysunąć na wierzch. Tylko, że ja mam dosyć trailerów, ja chcę grę! ;D

 2. @1Ja Ci tylko powiem, że masz problemy ze zrozumieniem słowa czytanego i wzrok coś Cię zawodzi. W wielu przypadkach piszemy, że żałujemy, iż jakaś gra wychodzi tylko na jednej platformie. Dlaczego? Bo zapowiada się na tyle dobrze, że powinni w nią zagrać wszyscy.

  Co to za tekst? Czyżbyśmy mieli tylko Xboxa?

  Rozgryzłeś nas. Generalnie nie mamy żadnego sprzętu a recenzje i zapowiedzi sklejamy z kradzionych części tekstów z innych serwisów.

  Takie teksty zostawmy sąsiadkom, ok? xD

  Pisanie komentarzy zostawmy więc ludziom, których nie można nazwać fanbojami ok?

 3. W sumie dałem już minusa, ale coś zauważyłem więc pozwolę sobie uzupełnić.

  więc zachowajmy przynajmniej odrobinę wrażenia, że nie ma postronnych redaktorów (nic nie sugeruję).

  Czy Ci się przypadkiem słowo „postronnych” ze „stronniczych” nie pomyliło? XD Buauahahaha, to żałosne, nie dość, że sobie coś ubzdurałeś to jeszcze swoich teorii (o wyraźnie fanbojsko-schizofrenicznym podłożu) w słowa ubrać nie umiesz. Przykre.

 4. Kilka raz złośliwie, pół żartem pół serio dla zgrywu w gorących dyskusjach między fanami konsol pisałem o zależnościach między umysłowym (niedo)rozwojem a posiadaniem PS3. Teraz widzę że moja teoria ma jakieś ręce i nogi :DWiec z tego miejsca naśladując akcję „Przeproś prezydenta” wszyscy przeprośmy fanboja PS3, że niektórzy chcieliby mieć jakąś grę z Ps3 na innych konsolach. A używanie takiego sformułowania będącego li tylko lekkim sformułowaniem w nowince o grze jest niedopuszczalne i godne potępienia!!!!!! 🙂 Ja ze swojej strony dodam wbijajać kij w mrowisko, że nie chciałbym takiego syfu jak jakieś lbp na mojej konsoli niech Ps3 ma jakieś swoje bida-gierki z sackboyem przyponających bezdomnego spod mostu. Niech mają bo będzie znowu maybe next year PS3Fanboizm niszczy organizm 😀 i umysł.

 5. Ja potwierdzam – SZKODA. Bo jako posiadasz X360 od teraz żałuję, że nie będzie mi dane zagrać w ten tytuł w związku z brakiem PS3.

 6. Rozgryzliście mnie- SONY mi płaci za fanowskie komentarze, a MS dopłaca żeby były idiotyczne, i co ja teraz zrobię, jak już prawda wyszła na jaw? (. . . )Już nie wstawię nikomu minusa, bo będzie że jestem fanboyem nintendo, ale tylko napiszę, że z manią prześladowczą każdy jest tutaj na ty, więc pozostaje siedzieć i płakać. @coppertopTak, zrobiłem może błąd, gratuluję. Jakaś nagroda dla pana?Szkoda, że w pogoni za fanboizmem każdy próbuje coś tam udowodnić (tak, kaczuch, patrzę na Ciebie) i zapomina o tej grze (przypominam, LBP). To super gra i, jak każda dobra gra powinna być na każdej platformie. A, i jeszcze mój komentarz. Można go przeczytać na dwa sposoby:a) komentarz dotyczący jednego sformułowania użytego w newsie, który ze względu na dwuznaczne brzmienie może powinien nie znaleźć się w tekście (z zabarwieniem emocjonalnym). Oprócz tego krótki komentarz nt. traileru. b) komentarz tego fanboyowskiego „ringoda”! Co on tam pisze? Że gry z X’a powinny być na PS3? Fanboy! Obraża redaktora? Fanboy! I oczywiście wychwala tytuł na PS3! Fanboy!Oczywiście wszyscy wybrali drugą wersję. . .

 7. ringod jedyne co obraża twoja humorystyczna wypowiedz to ludzką inteligencję wszystkich czytających. I nie, nie można twojego głupiego komentarza przeczytać na dwa sposoby. Bo Nie ma nic dwuznacznego w określeniu przy którym dostałeś excuse my language: rozwolnienia.

  komentarz dotyczący jednego sformułowania użytego w newsie, który ze względu na dwuznaczne brzmienie może powinien nie znaleźć się w tekście (z zabarwieniem emocjonalnym)

  Chcesz bez znieczulenia? To masz – Ty, kochany fanboju PS3 dostałeś amoku, że ktoś śmiał napisać, że szkoda, że jakaś gra nie pojawi się na innych platformach i zacząłeś wyzywać jak w piaskownicy od Nie-posiadania PS3 i poległeś doszczętnie pisząc o jakiejś stronniczości co u ciebie jest postronnością. Ja jako postronny 😉 obserwator stwierdzić muszę, że gdybym był posiadaczem PS3, to raczej powinienem być zadowolony i uznać sformułowanie „szkoda, ze nie pojawi się na innych platformach” za delikatny wyraz podziwu. No, ale ja nie jestem Tobą i nie wiem jak funkcjonuje sfrustrowany mózg zryty laserem BD

  Oczywiście wszyscy wybrali drugą wersję. . .

  Może gdybyś napisał choć raz coś mądrego bez wielkiej nalepki Ps3 na czole byłoby inaczej.

 8. I to ma być takie fajne? Ja o tej gierce słysze od ponad roku i nadal tu nic eksta nie widze. Na PS3 już Kung Fu Panda wygląda ciekawiej:) Jest kupa fajnych gier a wszyscy chcą w to zagrać:(

 9. Rozgryzliście mnie- SONY mi płaci za fanowskie komentarze, a MS dopłaca żeby były idiotyczne,

  Biedny Microsoft, wyrzuca pieniądze w błoto 😉

  A, i jeszcze mój komentarz. Można go przeczytać na dwa sposoby:

  Owszem. Tam i nazad. Trailer LBP, jak to trailer LBP – swietny i doskonale ukazujacy, jak tęgie głowy pracują w Media Molecule. Ale, na Litość Boską, ileż można oglądać filmiki z tej samej gry? Niechże ją już wydadza i będzie spokoj 😉

 10. To super gra i, jak każda dobra gra powinna być na każdej platformie.

  Teraz dochodzi Ci jeszcze rozdwojenie jaźni? Przecież jeszcze przed chwilą za takie stwierdzenie miałeś ochotę do gardła się rzucać. Może spisz sobie na jakiejś karteczce własne poglądy i przyklej do monitora żeby Ci się nie myliły.

  a) komentarz dotyczący jednego sformułowania użytego w newsie, który ze względu na dwuznaczne brzmienie może powinien nie znaleźć się w tekście (z zabarwieniem emocjonalnym).

  Dwuznaczne? Przepraszam, ale. . . . mam wrażenie, że Twoje półkule mózgu działają zupełnie niezależnie – innego wytłumaczenia dla takiej wyimaginowanej dwuznaczności znaleźć nie umiem.

  Że gry z X’a powinny być na PS3?

  Kto Ci miszczu napisał, że o to nam chodzi? Wyjaśnię Ci to skoro jesteś taki niekumaty:Chodziło nam o to, że po pierwsze nie umiesz czytać ze zrozumieniem – co udowodniłeś na dokładkę drugim postem – i po drugie – że obrażasz się za zdanie, iż fajnie by było, gdyby LBP pojawiło się również na konkurencyjnej względem Ciebie platformie (które, jak słusznie stwierdził Kaczuch, powinieneś uznać za komplement). Nikomu naprawdę nie przeszkadza Twoje stwierdzenie, że „szkoda, że Halo i PGR nie pojawiły się na PS3” – i owszem, szkoda bo przez to posiadacze tylko PS3 nie mogą zagrać w te gry. Ty niestety czytasz po swojemu i przepuszczasz każde przeczytane słowo przez filtr swojego fanatyzmu po czym toczysz wściekle pianę z pyska kiedy już przekabacisz wybrane zdanie. Brawo. A tak na marginesie – Kaczuch, mało się nie popłakałem xD „sfrustrowany mózg zryty laserem BD” – mój kandydat do Drakkara Roku xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here