O Portalu można by pisać prace magisterskie. Pomysł, który zrodził się w umysłach amerykańskich studentów, w końcu staje się ciałem. Przy okazji Games Convention w Lipsku zaprezentowano nareszcie pierwsze fragmenty rozgrywki nietypowego tytułu. Jeżeli wydaje ci się, że połączenie gry logicznej i FPS-a to za dużo na twoje nerwy, nie oglądaj tego filmu! Można dostać kręćka, a szare komórki gotują się w trybie ekspresowym.

Jeżeli gra cię zainteresowała, polecam lekturę bloga Krzysztofa Kani, w którym nasz redaktor naczelny próbował zmierzyć się z fenomenem tej gry.

Wystarczy kliknąć tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPenumbra wraca
Następny artykułUltima wraca

9 KOMENTARZE

  1. To chyba najbardziej świeży pomysł, jaki ostatnio widziałem. Po skończeniu dema Preya na X360 nie mogę odeprzeć wrażenia, że pomysł „Portal” jest zainspirowany właśnie tę produkcją.

  2. wow. . . Gra będzie świetna 🙂 Grałem w Nalbacular Drop (Darmowa gra tych studentów) – Skończyłem kilka razy. Niby *prawie* brak dzwięku, obrzydliwa grafika, strasznie krótka i niedopracowana. . . A wciąga ! Mam nadzieję, że Portal będzie taki sam ! Ciekaw jestem, jak to będzie *usprawiedliwione* fabularnie? Może będzie to kolejny kompleks a’la Black Mesa? Oh. . . Było by wspaniale :). Znów poczuć ten klimat ! Czekam ! Czekam bo warto ! I nawet jeżeli gra była by standalone – kupiłbym ! A tu jeszcze Team Fortess 2 i Episode 2. . . Ah. . . I to wszystko w cenie DODATKU do gry? Valve 4 ever :*

  3. Taka gra może wkręcić – nareszcie coś nowego na rynku i co wydaje się najciekawsze – shooter, który wymaga dużej inteligencji w działaniu – może być niesamowite 🙂

  4. zakochalem sie od pierwszego fps’a :)mam nadzieje ze do czasu premiera bede mial upgrade kompa, zeby moc sie cieszyc czyms rownie zajabistym jak i pieknym . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here