Dark Sector zapowiada się na świetne połączenie strzelanki i skradanki. Wszystko okraszone fajnym klimatem science-fiction. Trzymamy kciuki! A tu premierowe obrazki.

Dotychczas wszystkie gry z Raymanem w roli głównej były baśniowymi platformówkami, można więc było przypuszczać, że podobny los pisany jest Raving Rabbids, najnowszej odsłonie serii.

Na Games Convention okazało się, że gra nie będzie czystej krwi platformówką, ale raczej czymś na kształt tytułu imprezowego. Kolejne levele będą tylko sekwencjami, które dadzą graczom inne zadania. Na razie nie możemy potwierdzić tej wersji, ale wszystko na to wskazuje. Temat śledzimy. W międzyczasie udało nam się zdobyć unikatowy zapis wideo, na którym widać, jak bardzo zależy królikom na wystawie GC w Lipsku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Ten trailer jest genialny ! Jeżeli cała gra będzie tak przezabawna to kupię na 100% ! =D. Dawno nie widziałem tak przezabawnej gry ! I te nawiązania do Metal Gear Solid. . . Brawo Ubi ! Widać, że zależy im na Europejskim GC (co tu dożo mówić – przecież oni sa Europejczykami =P). Jednak troszkę wystraszyły mnie twe słowa – nowy Rayman nie będzie grą zręcznościową z krwi i kości? Zrozumiem jakieś bardziej rozbudowane elementy skaradnokwe, zrozumiem nawet jakieś rozbudowane gry logiczne – ale proszę, nie róbcie z tej gry jakiegoś. . . Grr. . . Mam nadzieję, że gra będzie posiadała określoną ilość poziomów i będziemy je PRZECHODZIĆ. Od puknktu a, do punktu b. . . Bunnies cant Infiltrate Games Convention. But they can dance ! =D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here