The Sims na Wii wygląda co najmniej specyficznie. Ale może taka oprawa urzeknie Japończyków, którzy na razie nie zapałali miłoscią do dzieł EA.

Trudno nie czuć zawodu po całym dniu oczekiwania na ważne wiadomości. Z pewnością informacje z konferencji Microsoftu i Nintendo są ciekawe, ale nie jest to nic, czego nie można by załatwić informacją prasową, oszczędzając przy tym wszystkim wysiłku i mordęgi podróży. Proroczą wiedzą rodem z dowcipu o bacy, który podcinał pod sobą gałąź, wykazało się SONY, które Lipsk, co tu dużo mówić, najzwyczajniej olało, wydając za to śliczną informację prasową na temat tego, co pokaże za miesiąc na targach w Tokio.

Tymczasem na Valhalli ekscytacja czytelników manifestowała się odnośnie zupełnie niespodziewanych rzeczy. Przede wszystkim szumu narobiła informacja o Hospital Tycoon, który pełnymi garściami zdaje się czerpać z klasyka gatunku, Theme Hospital. Zapisaliśmy to sobie w kalendarzach i notatnikach – temat będziemy śledzić.

Zaskakuje nas również niezbyt duża ekscytacja działaniami Microsoftu w Polsce, a równocześnie nieokrzesana wręcz pasja, skierowana w kierunku Nintendo i jej, bez obrazy, konsolki Wii. Wygląda na to, że wii-mot uchwycił serca Polaków, którzy niewzruszeni pozostają tumiwisizmem japońskiego koncernu i jej polskiego reprezentanta. Temat Wii również awansuje w naszych osobistych rankingach priorytetów na następne 6 miesięcy.

Ciągle czekamy na informacje odnośnie Gothic 3 i STALKERa. Jaskółki donoszą, że coś w temacie drga. Z pewnością na jutro przygotujemy coś dla was.

Na koniec wypadałoby wspomnieć o naszej zapowiedzi Flight Simulatora z numerem 10 lub, jak kto woli, „X”, którą uraczymy was jutro po południu. Wpadajcie na Valhallę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

14 KOMENTARZE

  1. O przepraszam bardzo, ale dzisiejszy nius na temat wyłączności FIFY i PESa dla X360 był dla mnie – fana obydwu serii – ciosem poniżej pasa :-(.

  2. „, że wii-mot uchwycił serca polaków, którzy niewzruszeni pozostają tumiwisizmem japońskiego koncernu i jej polskiego repre” – Polaków z dużej, nie, nie mam urażonej dumy i generalnie mi to wisi, ale poprawna pisownia jest z dużej:p

  3. „Ciągle czekamy na informacje odnośnie Gothic 3 i STALKERa” – ja już pół roku czekam na info o gothic 3, natomiast po obejrzeniu wszystkich filmów z STALKERa, ktore sa dostepne chocby na gameSpocie, jakby mnie odrzuca od tej gry. . .

  4. Oh tak, wszyscy czekamny na info o Gothic 3 – no i jeszcze Enemy Territory: Quake Wars oraz Superme Commander (niestety, obie gry będą miały premierę dopiero IQ 2007 :|). Póki co niewypał – ciekawe co tam zobaczymy dzisiaj? Narazie udało mi się złowić kilka nowych screenów z kilku arcy-ciekawych gier (hehe ;). . . Ale do E3 to jeszcze tej imprezie daleeeeko. . . :(. Wielka szkoda, oj wielka.

  5. w oczekiwaniu na gre stalker, mozna przeczytac ksiazkearkadija i borysa strugackich pod tytułem „piknik na skraju” bo to właśnie to dzieło było jedną z inspiracji przy ciągłym tworzeniu gry :), polecamhowgh!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here