New York Times w recenzji PlayStation 3 mówi wprost: „SONY, nie sprostaliście własnym obietnicom”. Wtórują analitycy.

Ubisoft poinformował, że pracuje nad czwartą grą z serii Silent Hunter. Tym razem starcia będą toczyły się na odległym Pacyfiku. Zapowiadana na wiosnę 2007 gra ma powalać przede wszystkim wizualiami. Poprzednia, trzecia część serii, jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych gier tego typu w historii, właśnie z racji na m.in. grafikę.

Gra powstaje w stworzonym niedawno studiu Ubisoft w Rumunii, choć projektem zarządza centrala w San Francisco.

Poprzednia, trzecia część gry, skupiała się głównie na niemieckich łodziach podwodnych w okresie Drugiej Wojny Światowej. O ile czwarta część również rozgrywać się będzie w tym okresie, to raczej nie opowie historii niemieckich okrętów, które zapuszczały się najdalej w okolice Malezji. Słaby rozgłos mają natomiast działania amerykańskich łodzi podwodnych na Pacyfiku, które zatopiły około 20-30% japońskiej marynarki wojennej.

Twórcy zapowiadają, że graczy urzeknie przede wszystkim grafika, stworzona z Hollywoodzkim rozmachem. Nowością jest również złożone zarządzanie załogą, które wymaga od kapitana, by dbał o osobisty rozwój każdego marynarza na pokładzie. Ponadto rozwinięty tryb gry w sieci ma umożliwić odbywanie wieloosobowych starć i misji kooperatywnych za pośrednictwem Internetu.

Valhalla.pl czeka na więcej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSaga trwa w grach
Następny artykułPóki co niewypał

8 KOMENTARZE

  1. Nie wiem co wy widzicie w Silent Hunterze =P. Gra może dobra – to fakt, ale napewno nie wybitna. Dlatego raczej *wisi* mi czwarta część cichego łowcy. . . Są inne tytuły 🙂

  2. Czy gra dobra czy wybitna – raczej kwestia gustu gracza. Ale na pewno gra trudna i nie dla wszystkich, a to już zaleta w komercyjnych czasach robienia gier dla mas 🙂

  3. O jakim niebieskim łosiu mowa? :DKrisk – jeśli chodzi o SH3 – tak jak powiedział Gambit, to gra specyficzna, można wręcz rzec niszowa, jedno jest pewne, najlepsza w swoim gatunku i dla każdego człowieka interesującego się tematem pozycja obowiązkowa. Ja nie mogę się doczekać na SH4, choć nie wiem czy mój sprzęt to pociągnie 🙂 Najwyżej będę musiał zainwestować :)Cieszy sporo rzeczy – zróżnicowane misje, większa „aktywność” radia etc. Szkoda tylko, że polowanie stadami znów jakoś dziwnie się oddala. Ciekawe czy będzie misja dostania się na M. Japońskie 🙂 – niczym Wahoo (swoją drogą, niedawno odkryto wrak Wahoo). Ech. . . A teraz idę odpalić sobie SH3 – czas się przebazować na francuskie wybrzeże Atlantyku – jeszcze tylko miesiąc do niemieckiej ofensywy 😀 (czyli pewnie jeden patrol)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here