INFORMACJA PRASOWA

Gears of War to prawdziwa uczta dla wielbicieli dobrych strzelanin! Gra znana jako największy hit z konsoli Xbox 360, na PC robi jeszcze większe wrażenie. Wersja na komputery osobiste będzie zawierała 5 nowych rozdziałów single player, dodatkowy tryb multi – King of the Hill, 3 nowe mapy i edytor do tworzenia własnych wirtualnych pól bitew. Wszystko to sprawia, że Gears of War na PC to najpełniejsze wydanie tej wyjątkowej produkcji.

Najnowsze screenshoty z gry Gears of War na PC znaleźć można pod adresemwww.gram.pl/GoWGaleria.

Gra Gears of War na PC ukaże się w listopadzie, w polskiej wersji językowej i cenie 129,90 zł.

Więcej informacji pod adresem www.gram.pl/GoW

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Była o tym już mowa. Z tego co się orientuje będzie to nowy akt, który znajdziesz przed tym, który był ostatnim na X0.

  2. dope, ciężko to będzie Ci tak szybko wytłumaczyć, ale ogólnie chodzi o to, że konsola jest produkowana po kosztach, a producent zarabia na licencjach gier. Na PC takich możliwości nie ma, więc karty graficzne i podzespoły są stosunkowo drogie, ale za to gry relatywnie tańsze. Do tego dochodzi wersja polska, która jest przystosowana do naszych realiów cenowych i nijak nie jest do zaadaptowania dla np. francuza czy niemca.

  3. No tak faktycznie . Polska wersja jezykowa ktora automatycznie obniza cene produktu gdyz nie da sie jej sprowadzac do innych krajow. Co i tak nie zmienia faktu ze np ceny systemu operacyjnego , pakietu biurowego jak i cen gier na konsole sa bardzo wysokie. Ostatnio na szczescie Office byl tanszy bo kosztowal tylko 200 zl.

  4. Gears od War niewiem jak na PC ale na XBOX360 to ta gra zabija graficznie!!! Miażdzy wszelką konkurencje no poza moze teraz bioshokiem który tez niejest z piewrszej lapanki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here