A może wcale nie konsolka? Zune, Argo, Xboy albo jak kto woli xPod jest tematem jeszcze większej ilości plotek, niż niegdyś Xbox. Konkurencja dla PlayStation Portable? A może zwykły (acz niezwykły) odtwarzacz plików muzycznych? Najnowsza pogłoska sugeruje właśnie to ostatnie.

Że jak? No tak – choć nad projektem Argo pracuje sam John Allard – twórca Xboxa – wygląda na to, że Zune będzie urządzeniem zorientowanym na odtwarzanie muzyki. Szybki transfer WiFi, duży mikrodysk i… żadnych zdolności do odtwarzania gier? No, mają się pojawić proste aplikacje dla zabicia czasu, ale o konkurencji dla PSP nie może być mowy.

Eksperci twierdzą, że to tylko wprawka przed prawdziwą przenośną konsolą i że Zune będzie poligonem doświadczalnym przed ostatecznym starciem z PSP. Ale my jesteśmy zawiedzeni – chcieliśmy przenośnego Xboxa i większej konkurencji na rynku handheldów, a co dostaliśmy? iPoda. Jeszcze z nazwą ZUNE. Jak to w ogóle brzmi? [Lepiej niż Wii – dop. red.]

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGrim Fandango w kinach?
Następny artykułCall of Duty 2 rozstrzelany

12 KOMENTARZE

  1. „Wii” to genialna nazwa :). Zune. . . Hm. . . No nie wiem, naprawdę – Microsoft powinien atakować sony miast jabłuszko. Rozumiem – coś a’la sklep iTunes + iPod to sporo kasy, jednak. . .

  2. Wii naprawde genialna nazwa i uniwersalna czytałem że Wii zastępuje angielskie We (my) a dlaczego żeby cały świat z łatwością mógł to odczytać a poza tym >ii< oznacza dwóch graczy !!!!A Zune. . . to brzmi jak nazwa firmy szambonurków albo cóś takiego

  3. Nie no. . same kosmiczne nazwy produktów Microsoftu. Xbox(co to znaczy?)teraz Zune. Może chcą podbić rynek(jeśli takowy istnieje)poza Ziemią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here