Znów wracamy do świata Ubisoftu. Po pierwszym materiale filmowym z Prince of Persia nadszedł czas byśmy napisali kilka słów o kolejnej odsłonie serii Ghost Recon. Oficjalne informacje na jej temat opublikował magazyn Official Playstation Magazine. Niestety wieści te nie spodobają się wszystkim.

Future Soldier rozpoczyna się 10-15 lat po wydarzeniach ukazanych w Advanced Warfighter. Gracz po raz kolejny wciela się w dowódcę elitarnej jednostki Duchów. Żołnierze tym razem muszą powstrzymać grupę ultranacjonalistów, którzy przeprowadzili zamach stanu i obalili prezydenta Rosji. Uczynienie z naszych wschodnich sąsiadów „złych chłopaków” przeżyjemy. Dalej jest jednak o wiele ciekawiej.

Seria Ubisoftu zawsze koncentrowała się na najlepiej wyposażonych wojakach. Tak będzie i tym razem. Francuski wydawca zaznacza jednak, że „nowoczesny” sprzęt taki jak pojazdy bezzałogowe czy wyświetlacze (HUD) w hełmach to już relikt przeszłości. Dlatego też żołnierze przyszłości dostaną nowe zabawki takiej jak kamuflaż termooptyczny czy egzoszkielety umożliwiające im nosze większej ilości sprzętu. Te ostatnie pozwolą im także wykonywać karkołomne manewry i sprawią, że gra o wiele większy nacisk położy na walkę w zwarciu.

To jednak nie koniec zaskakujących doniesień. Redakcja OPM twierdzi, że z gry wyrzucono dowodzenie drużyną. W tym momencie musimy już spytać – Ubisoft, co wy robicie z serią Ghost Recon?! Czy to ma być strzelanka dla niedzielnych graczy? Oni mogą przecież sięgnąć po dziesiątki mniej wymagających tytułów…

Ręce nam opadły po napisaniu powyższych słów. Dodamy więc tylko, że w Future Soldier ma się pojawić tryp co-op dla czterech graczy oraz klasy postaci oferujące specyficzne bonusy. Wymieniono tu kamuflaż optyczny dla zwiadowcy, wykrywacz bicia serca dla snajperów i (uwaga!) wyrzutnie rakiet zamontowane na ramieniu komandosów. I co wy na to?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Dlaczego wyrzucają system dowodzenia drużyną ? przecież to znak rozpoznawczy marki GR, 4 osoba drużyna pod dowodzeniem gracza, wydawało się to standardem GR. Ten news przypomniał jakie piękne chwile były z GRAW a teraz to będzie crysis tylko zamiast ufoludków będą buntownicy. Sam nie wiem co o tym myśleć , poczekamy na trailer& jakieś info to będziemy się martwić.

  2. Jak tak sobie czytam te newsy ostatnimi czasy, to tak sobie myślę. . . może to nawet dobrze, że mam coraz mniej czasu na granie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here