Firma Sony oficjalnie zapowiedziała kolejną odsłonę serii God of War. Najnowsze przygody Kratosa otrzymały podtytuł Ghost of Sparta. Produkcja ta wpadnie w ręce posiadaczy kieszonsolki PSP. W „Duchu Sparty” dowiemy się wielu rzeczy na temat tatuaży boga wojny, jego rodziny i charakterystycznej blizny ozdabiającej jego twarz. Wiadomo również, że w dziele, które tworzy studio Ready at Dawn (autorzy bardzo udanego Chains of Olympus) poznamy przeszłość Kratosa, a nasz bohater będzie musiał uporać się z dręczącymi go koszmarami.

Na amerykańskim blogu Playstation napisano również, że Ghost of Sparta wyznaczy nowe standardy w dziedzinie grafiki generowanej przez PSP. W grze zobaczyć mamy obraz w wysokiej rozdzielczości. Nowe dzieło Ready at Dawn oferować ma także 25% więcej grywalności, ulepszony system zarządzania bronią czy nowe, magiczne moce.

To wszystko, a nawet więcej, wpadnie w ręce graczy w dalszej części tego roku. O wiele wcześniej powinniśmy jednak zobaczyć pierwsze pliki wideo i grafiki z tej produkcji. Zobaczycie je na Valhalli kiedy tylko zostaną one opublikowane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Strona Eurogamer zaprezentowała kilka screenów z gry. Czy są prawdziwe, tego nikt nie wie, ale wyglądają świetnie jak na możliwości psp. Zamieszczam link dla zainteresowanych. http://www.eurogamer.net/gallery.php?game_id=1. . . id=1083913Sorki, nie zauważyłem że kilka newsów wyżej jest galeria z fotkami:p Jeżeli można to usuńcie tego posta. Fotki, jak zauważył Calm, są również na Valhalli. Można je znaleźć tutaj http://www.valhalla.pl/galeria4008-Pierwsze-fo. . . parta.htmlWpis edytowany przez moderatora

  2. Ach moje PSP już się doczekać nie może. No ale cóż trzeba być uzbrojonym w cierpliwość, i czekać na te grę. I oby była lepsza niż poprzednie części.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here