Nikesh Arora z europejskiego oddziału Google stwierdził w czasie przemówienia na FT World Communications Conference, że widzi w iPodach niemal nieograniczony potencjał. Arora przewiduje, że za 15 lat przeciętny iPod zapewne pomieści wszystkie pliki wideo, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

„Sądzę, że w 2012 dostaniemy iPoda, który pomieści całą muzykę z danego roku i będzie kosztował tyle, co zwykły iPod dziś. Za dziesięć lat pojawi się iPod, który pomieści dowolną muzykę, jaka kiedykolwiek się ukazała. 12 lat później, czemu nie, iPod z każdym plikiem wideo, jaki kiedykolwiek nagrano” – powiedział Arora.

Szef Google'a wypowiadał się na temat urządzeń mobilnych oraz podobieństw w ich rozwoju do historii rozwoju internetu. Sądzi on też, że model płatności internetowych zostanie zastąpiony systemem emisji reklam skierowanych do konkretnych użytkowników.

Wywód Arora przypomina nam ten skecz z programu Saturday Night Live.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. No prędzej czy później coś takiego będzie. Kwestia moim zdaniem w dzisiejszych czasach by była. Jakiegoś bezprzewodowego połączenia iPoda z internetem i kwestia z filmami by była rozwiązanaPs: Przepraszam za wcześniejszy pusty komentarz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here