Jako jedni z pierwszych w Polsce graliśmy w Crackdown – najważniejszą z gier, jakie w najbliższym czasie wyda Microsoft. Jesteśmy pod wrażeniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. wyglada super. bedzie mozna stworzyc sobie wlasna postac? glowny koles roznie wyglada na screenach. no i kiedy bedzie w sprzedazy?

  2. Wygląda naprawde nieźle a skoro można tu zabawić się w herosa lepsiejszego niż jakaś zielona latarnia czy spiderman to moze warto zakupić 360-tke:P w końcu to jest to co lubie:D

  3. cujo –> w naszej wersji mielismy jedna postac, ale bylo widac ich wiecej. Mozliwe wiec, ze bedzie jakis edytor. Co do premiery, to kwestia najblizszych 2 miesiecy (na nasze oko)

  4. Wedle sjp. pwn.pl obie formy istnieją, to jest zrzyna i zżyna. Oczywiście obie znaczą coś innego. Pierwsza mówi: „cudze teksty, pomysły przedstawić jako swoje” (oczywiście odnośnie tego kontekstu wypowiedzi bo słowo to ma jeszcze kilka innych znaczeń), natomiast druga forma oznacza: „ściąć zboże”, co raczej mija się z kontekestem wypowiedzi.

  5. Pytanie za 100 punktów. Czy w Polsce gra nie zostanie zakazana przez Romana Wielkiego? Skoro u Niemców została zakazana, to czemu nie u nas?Co ciekawe, nie zostanie wydana dlatego, że jej zakazano, ale nie nadano jej kategorii wiekowej! Teoretycznie nie ma zakazu – jest tylko brak decyzji 🙂 Niech żyją urzędasy!

  6. Crackdown nie zostało zakazane w Niemczech, choć faktycznie odmówiono (WTF?) nadania jej kategorii wiekowej. Przez to nie można jej będzie m. in. swobodnie reklamować ani sprzedawać dzieciom, ale bez przesady, kupić będzie można. Co do zakazów Giertycha Juniora – ciekawe ilu właścicieli X360 w Polsce chodzi jeszcze do szkoły? A przy okazji, wie ktoś ile nowych iksboksów sprzedano w/importowano do Polski?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here