W przypadku Motoroli v360 zmiany są co prawda niestety tylko kosmetyczne, ale za to usuwają kilka bardzo uciążliwych niedogodności. Jakiś czas temu mieliście okazję przeczytać naszą recenzję tegoż telefonu. Pozwolę sobie zatem pokrótce dodać, co od tamtego czasu się zmieniło.

Nowa wersja softu jest szczególnie ważna dla graczy. Do tej pory podczas zabawy z aplikacjami java (szczególnie tymi od Gameloftu) pojawiał się błąd, który po wyjściu z gry (np. w momencie otrzymania SMS'a lub nadchodzącej rozmowy telefonicznej) uniemożliwiał do niej powrót dzięki typowej dla Motoroli opcji „wznów”. Powiem więcej – podczas takich prób telefon się zawieszał i jedynym ratunkiem było wyjęcie baterii. Ów problem został już usunięty!

Z innych usprawnień, nieco mniej ważnych dla graczy, ale na pewno istotnych dla megalomanów, trzeba wspomnieć o fakcie, że poprawiła się niezawodność odgrywania plików mp3. W chwili obecnej nie zawieszają się już utworzone playlisty, na dodatek dźwięki znajdujące się na karcie można ustawić jako dzwonek nadchodzącego połączenia czy budzik.

Ponadto znacznie poprawiła się niezawodność telefonu. Nie ma już na przykład błędów i głuchych sygnałów podczas dzwonienia do kogoś. Jedyną wadą jest fakt, że gry wgrane na telefon po zmianie softu przestają działać i niestety kolekcja staję się po woli bezużyteczna. Ale jeżeli takowych nie posiadacie lub – ewentualnie – nie czujecie się do nich mocno przywiązani – to czym prędzej zaktualizujcie swoje „motkowe” oprogramowanie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGraliśmy w Crackdown!
Następny artykułKogel mogel #1

6 KOMENTARZE

  1. sam mam e398 (e1 sux) i po zmianie softu to zupelnie inny telefon, jednak najlepsze softy sa robione przez zwyklych uzytkownikow zapalncow, jezeli poszkuac to mozna znalez super sofcik, a wgrywanie go na telefon to tylko 10 min, wiec kazdemu kto ma motke polecam zmiane softu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here