Tegoroczny BlizzCon startuje już za tydzień, a atmosfera wokół nadchodzących wydarzeń zaczyna robić się niespokojna (czego dowodem są idiotyczne zachowania graczy). Okazuje się, że w ramach przygotowań do nadchodzącej imprezy przedstawiciele Zamieci zdecydowali się na kolejny krok marketingowy – zarejestrowali najpopularniejsze marki firmy w serwisie Twitter.

Nowe konta dotyczą trzech tytułów (nazwy prowadzą do profili): World of Warcraft (i całego uniwersum Warcrafta za razem), StarCrafta oraz Diablo. Do tej pory na każdym z kanałów pojawiło się po zaledwie jednym wpisie, jednak możemy mieć pewność, że przez najbliższe miesiące będą one regularnie aktualizowane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Masz konto na Twitterze?

    Po co mi Twitter jak wszyscy siedzą na Blipie. Zrobiło się podobnie jak z NK i Facebookiem. Znajomi nie wiedzą co dobre i siedzą na „polskich” stronach. A Twitter w świecie elektronicznej rozrywki to świetna sprawa. Naprawdę na stronach developerów można znaleźć często KONKRETNE newsy które często nie trafiają na strony takie jak Valhalla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here