Do tej pory nie doczekaliśmy się wydania kolejnych płyt DVD z grami Live Arcade znanymi z usługi sieciowej Microsoftu. Brak jakichkolwiek posunięć ze strony konkurencji postanowiła wykorzystać firma Sony. Jeszcze w tym roku mamy się doczekać nowych zestawów gier z Playstation Network wydanych na płytach UMD. Na każdym krążku znajdziemy trzy tytuły z PSN. Pierwsza „składanka” otrzymała nazwę Puzzle Pack. Na płytce UMD nagrano takie gry jak Lemmings, Go! Sudoku oraz Go! Puzzle. Drugi zestaw to Power Pack składający się z następujących tytułów: flOw, Beats oraz Syphon Filter: Combat Ops. Obydwie kompilacje powinny trafić do sklepów już w październiku, a w przyszłym doczekamy się kolejnych. Niestety w chwili pisania tego newsa japońska korporacja jeszcze nie zdradziła jeszcze ile przyjdzie nam za nie zapłacić. Do tematu wrócimy kiedy dowiemy się czegoś nowego. Póki co pytamy was czy bylibyście zainteresowani kupnem takich zestawów. Złapcie za klawiaturę i dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Jestem zainteresowany, nawet bardzo. Muszę powiedzieć, że męczą mnie te wszystkie przelewy itp. Swoją drogą Power Pack jest dla mnie dużo bardziej obiecujący niż Puzzle Pack. Ciekawe czy będą kosztować tyle samo (cena/ jakość). . .

  2. To jak oni to robią? Jakieś trzy gry typu puzzle w takim samym zestawie jak Syphon, Beats i flOw? Powinni maksymalnie zapychać UMD, a nie, trzymać się kurczowo 3 gier.

  3. ale tu ciągle mowa o PSP. a powinni cos zrobic tez w kierunku PS3, chociazby wprowadzic te karty-zdrapki w Europie, dostepne póki co tylko w USA i JAP.

  4. UMD – największa porażka Sony jeśli chodzi o PSP. Zamiast grać z płyty, to każdą nową grę muszę zgrywać na kartę pamięci i odpalać dzięki CFW, bo grając z UMD można zasnąć przy „loadingach”. Rozsądnym wyjściem byłoby poszerzenie oferty PSN o gry dostępne na płytach, a nie na odwrót. Jak zwykle Sony żyje swoją „filozofią”.

  5. Czyli co mowa tu o psp czy o playstation 3 ,bo już nie wiem a jak mowa o psp to jak oni upchną to na umd. Ale fajnie by było żeby taką płytkę można było otworzyć na ps3 ale nie można. Ale mam na dzieje ,że będzie dużo takich gier z network ,bo posiadam psp.

  6. Sony jest mistrzem w waleniu kotka za pomoca mlotka. Zamiast zajac sie mogilizowaniem deweloperow do tworzenia nowych gier, traca czas na tworzenie kolejnej wersji konsoli, wydawania platynowych kolekcji i pstrokatych zestawow. Ostatnio PSP robi mi za mobilny voip. Chodze sobie po domu z psp w kieszeni i gadam przez Skype’a. To im sie udalo, ale ja chce grac w nowe gry!

  7. dahman gdyby na tym tracili to by tego nie robili. Widocznie cyferki wynikające z takich działań podobają się panom siędzącym w garniakach na najwyższych piętrach luksusowych drapaczy chmur :D. Niestety (cholera a może i stety jakby tak przemyśleć) dzisiejszym rynkiem okołogrowym rządzi kapucha :D.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here