Według dostępnych informacji, w przeciągu prawie dwóch lat Halo 2 znalazł 7.5 milionów nabywców, co bezsprzecznie można uznać za znakomity wynik. W dodatku, dokładnie 30 października bieżącego roku rozegrana została czteromiliardowa walka z kolei. Microsoft zapowiedział ponadto nadejście kolejnego rekordu – według prognoz już niebawem liczba unikalnych graczy powinna osiągnąć stan 4.000.000. Ko wie, czy kiedy czytacie tą wiadomość, wspomniana granica nie została już przekroczona.

Halo 2 jest kontynuacją przygów Master Chiefa, najpopularniejszego chyba bohatera gier na platformę XBox. Tym razem jego zadaniem okaże się uratowanie Ziemii, a co za tym idzie, także całego rodzaju ludzkiego. Otóż w stronę zielonej planety zmierza fatum w postaci obcej cywilizacji, która gotowa jest poprowadzić wojnę z naszą rasą.

Sequel Halo to nie tylko nowa fabuła, ale także poprawiona grafika, czy też zwiększona możliwość interakcji z otoczoniem. Tym razem możliwe jest zniszczenie wielu obiektów, takich jak drzwi i okna. Poszerzył się również ekwipunek Master Chiefa – pojawił się między innymi ultraszybki pistolet SMG i snajperka strzelająca promieniami energetycznymi. Nowych przedmiotów jest znacznie więcej.

Rozgrywka wieloosobowa otrzymała natomiast kilka nowych trybów oraz system klanów i statystyk. Maksymalna liczba graczy biorących udział w grze to 16.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here