Tekken: Dark Resurrection to usprawniona wersja zeszłorocznego przeboju z PlayStation 2, Tekken 5. Klasyczna, trójwymiarowa bijatyka, w której do walki staje ponad trzydzieści postaci, znanych doskonale miłośnikom serii. Każdy z zawodników walczy innym stylem, postacie różnią się także prędkością i wytrzymałością, każdy gracz bez trudu znajdzie tu wojownika, odpowiadającego najbardziej jego stylowi gry. Wszystkie postacie mają bardzo bogaty arsenał ciosów i rozmaitych zagrań, które można wykorzystać podczas walki, a opanowanie podstaw to tylko początek w dochodzeniu do mistrzowskiego poziomu opanowania zawodników.

Pierwsza edycja King of Iron Fist była jednym z największych wydarzeń dla fanów PlayStation®2, a główna nagroda – wyjazd na 5 dni do Los Angeles – zmotywowała najlepszych w Polsce graczy do zaciętej rywalizacji.

W tym roku walka toczyć się będzie o pieniądze – pula nagród finansowych wynosi 10 000 złotych! Zwycięzca turnieju otrzyma czek na 5 000 złotych, wice-mistrz 3 000 złotych a zdobywca trzeciego miejsca 2000 złotych.

Zarówno eliminacje jak i finał odbędą się na terenie salonów EMPiK. Poniżej rozpiska turnieju:

25 listopada 2006 – Kraków, EMPiK (Galeria Kazimierz)
26 listopada 2006 – Katowice, EMPiK (C.H. Silesia)
2 grudnia 2006 – Wrocław, EMPiK Megastore (Rynek)
3 grudnia 2006 – Poznań, EMPiK Megastore
9 grudnia 2006 – Łódź, EMPiK Manufaktura
10 grudnia 2006 – Warszawa, EMPiK Megastore Junior (eliminacje + finał)
Dla zwycięzców eliminacji przygotowano nagrody w postaci PSP (PlayStation Portable) i gier na PSP.

Finał turnieju zostanie rozegrany w Warszawie, zaraz po zakończeniu eliminacji. W finale zmierzy się 16 najlepszych zawodników, wyłonionych w eliminacjach lokalnych.

Aktualne informacje o King of Iron Fist znajdują się na www.playstation.pl
Szczegółowy regulamin będzie dostępny od 15 listopada br. na www.playstation.pl

Patronem medialnym turnieju King of Iron Fist jest Radio Eska

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. może się umówię z kimś na treningi przy tej grze ? Kto z Valhalli ma PSP ?. kurde, ale się tym turniejem podnieciłem 🙂

  2. Gierka fajna ale ciekawe czy będę miał równego przeciwnika nie żebym sie przechwalał ale jestem mistrzem w Tekken’a grałem we wszystkie części i mogę powiedzieć tylko tyle że Tekken jest najlepszą bijatyką jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne 😀 pozdro dla fanów Tekken Dark Resurrection 🙂 TEKKEN RULEZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here