W wywiadzie dla serwisu Gamespot Bill Roper z Flagship Studios powiedział, że w grze pojawią elementy charakterystyczne dla gier akcji z perspektywą z pierwszej osoby. Hellgate: London to gra RPG z perspektywą z oczu bohatera; co więcej, większość postaci używa broni palnej. Do tej pory twórcy twierdzili, że celowanie nie będzie miało znaczenia i odbywać się będzie automatycznie – wystarczy kliknąć na postać wroga. Roper powiedział Gamespotowi, że to nie do końca prawda.

Niedawno przedstawiona klasa postaci Hunter będzie miała możliwość swobodnego celowania, co spowoduje, że gra zamieni się w normalną strzelankę FPS, choć statystyki i rodzaje przedmiotów ciągle będą odgrywały dużą rolę.

Choć data wydania gry ciągle nie jest znana, Roper powiedział Gamespotowi, że pod koniec roku ruszy zamknięta beta, niedługo zaś otwarta. Publiczna beta będzie udostępniana publiczności w coraz większym stopniu aż do premiery gry.

Roper poinformował też, że gra jest optymalizowana do współpracy z Windows Vista i DirectX 10.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. O tym było od początku wiadomo. Żadna nowa wiadomośc. Ale Hellgate London to jedna z niewielu gier dla ktorych bedzie opłacało się ciągle na komputerze grać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here