Redakcja Eurogamera rozmawiała z przedstawicielami studia Crystal Dynamics na temat ceny tytułowej produkcji. I choć nie są to jeszcze ostateczne dane, to global brand manager studia (Karl Stwart) stwierdził, że gra powinna kosztować mniej więcej dziesięć funtów czyli 1200 Microsoft Points. Jednocześnie Stewart zaznaczył, że Guardian of Light ma wyznaczać nowe standardy w temacie tego, co można otrzymać za te kilkadziesiąt złotych.

Sama gra oferować ma około ośmiu godzin rozrywki oraz tryb kooperacji. Choć w chwili obecnej gra nie posiada jeszcze daty premiery, to na pecetach i w usługach sieciowych Xbox Live Arcade i Playstation Network powinna się pojawić w lipcu lub sierpniu. Crystal Dynamics chce by oficjalna data premiery objęła wszystkie trzy wersje tego tytułu.

Więcej na temat nowych przygód Lary Croft mamy się dowiedzieć w trakcie tegorocznego E3 albo zaraz po targach. Póki co polecamy wam natomiast pierwsze fragmenty gameplayu z tej produkcji. Możecie je obejrzeć w jednym z naszych newsów, które opublikowaliśmy kilka godzin temu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Od kiedy funt kosztuje 10zł? Poprawcie to. 1200MSP też wychodzi około 40-50zł (przy obecnym „kursie allegrowym” 4200MSP za 150zł).

  2. Od kiedy funt kosztuje 10zł? Poprawcie to.

    Niecałe sto złotych to dla mnie również 60-70PLN, ale spojrzeliśmy teraz na kurs i rzeczywiście wychodzi koło pięćdziesięciu złotych. Już poprawiamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here