O możliwości wprowadzenia opłat za korzystanie z usługi Playstation Network pisaliśmy już nie raz i nie dwa. Serwis VG247 donosi jednak, że po wielu miesiącach, Sony nareszcie zamierza zaprezentować swoje plany dotyczące PSN. Już w trakcie tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo mamy się dowiedzieć, że za rok korzystania z wersji „Premium” zapłacimy trochę mniej niż pięćdziesiąt funtów (mniej więcej trzysta złotych).

Co ciekawe, w przeciwieństwie do Microsoftu i ich Xbox Live, Sony ma nam dawać coś w zamian za nasze oszczędności. Niepotwierdzone informacje mówią o możliwości pobierania („za darmo”) jednej mini-gry z PSN co miesiąc. W sumie mamy mieć możliwość wyboru jednej z dwóch-czterech produkcji. W trakcie E3 2010 mamy też usłyszeć zapowiedzi usługi umożliwiającej odgrywanie wybranej przez siebie muzyki w tle przechodzonych gier. To oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie Sony miałoby zaoferować osobom płacącym za możliwość korzystania z Playstation Network.

Już teraz brzmią one całkiem sensownie. Nam szczególnie podoba się zwrot gotówki pod postacią mini-gier do pobrania. Czy rzeczywiście doczekamy się jednak konkretnych ruchów Sony w tym temacie? E3 zaczyna się już za miesiąc. Wtedy zapewne dowiemy się wszystkiego. Póki co możemy tylko plotkować na ten temat, do czego was oczywiście zachęcamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here