Japońska korporacja ujawnia kolejną produkcję, która może stać się wielkim przebojem. Sama zapowiedź jednak nie zaskakuje ponieważ chyba wszyscy spodziewaliśmy się, że wcześniej czy później zagramy w drugą część gry inFamous. I choć plotkowano o niej już jakiś czas temu, to Sony dopiero teraz przyznało, że tytuł ten jest w produkcji i zostanie pokazany światu w trakcie tegorocznego Electronic Entertainment Expo.

Na oficjalnym, amerykańskim blogu Playstation pojawi się nawet okładka magazynu Game Informer, którego następny numer zawierać będzie zapowiedź nowego dzieła studia Sucker Punch. W chwili obecnej wiemy jedynie, że ma ono być „ulepszone pod każdym względem” w stosunku do swojego poprzednika. Bohaterem gry po raz kolejny będzie Cole MacGrath. Czekamy więc na kolejne wieści na temat tej produkcji, a wam przypominamy, że kilka chwil temu pisaliśmy już o Motorstorm 3, które także może się pojawić na tegorocznym E3.

Aktualizacja: W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat gry. Wynika z nich, że inFamous 2 przeniesie nas do miasta New Marais (wzorowanego na Nowym Orleanie), w którym zobaczymy większą ilość charakterystycznych lokacji. Bohater gry delikatnie zmieni swój wygląd, a przy okazji zyska nowy głos – inny aktor wciela się w tę postać.

Podobno w trakcie zabawy spotkać mamy nowych, większych bossów, a Cole stanie się super-superbohaterem z rozwiniętymi mocami znanymi z pierwszej części gry. System moralności ma być łatwiejszy do opanowania/zrozumienia, w grze może się pojawić jakiś rodzaj zabawy sieciowej i możliwość wykorzystywania broni białej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here