Pracownicy firmy Platinum Games w jednym z wywiadów stwierdzili, że tytułowe dzieło będzie prawdopodobnie najszybszą strzelanką świata. Dziś możemy skonfrontować ich zapowiedzi z rzeczywistością, ponieważ w sieci pojawił się pierwszy plik wideo ukazujący gameplay z Vanquish. Nam bardzo się on spodobał. Nie dość, że gra jest rzeczywiście szybka, to na dodatek efektowna i całkiem ładna. W materiale filmowym pokazano między innymi walki z olbrzymimi robotami strzelającymi dziesiątkami rakiet na raz czy jeszcze większe lokacje. Największe wrażenie jak zwykle robi jednak pomysłowość twórców Vanquish. Sami zobaczcie co prowadzona przez nas postać robi z gigantycznym pociskiem wystrzelonym w jej kierunku pod koniec klipu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Hmmm, jak przypuszczam to kwestia czysto indywidualna, ale do mnie jakoś zupełnie nie trafia ten materiał. Wolę chyba jak w grze jest więcej taktyki pola bitwy, a nie tylko czysta rozpierducha (sorry, inaczej nie mogę tego nazwać).

  2. Odniosłem takie same wrażenia. Po trailerze spodziewałem się czegoś naprawdę ciekawego, a tu się zawiodłem. Gra wygląda jakby była stworzona dla Chin. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here