INFORMACJA PRASOWA:W najbliższą sobotę i niedzielę ( 2-3 grudnia) we Wrocławiu i Poznaniu odbędą się pierwsze eliminacje w Turnieju King of Iron Fist. Turniej King of Iron Fist (KOIF) to legendarny i znany na całym świecie turniej Żelaznej Pięści, który tym razem odbędzie się na PSP™(PlayStation®Portable) w najnowszą odsłonę gry Tekken: Dark Resurrection.Informujemy także, że znane są już daty rozgrywek w Krakowie i Katowicach.Eliminacje w Katowicach odbędą się 7 grudnia, a w Krakowie 8 grudnia.Poniżej rozpiska ze wszystkimi lokalizacjami i finałem:

2 grudnia 2006 – Wrocław, EMPiK Megastore (Rynek)

3 grudnia 2006 – Poznań, EMPiK Megastore

7 grudnia 2006 – Katowice, EMPIK CH SilesiaStart godz. 13.30, liczba uczestników ograniczona do 64 osób

8 grudnia 2006 – Kraków, EMPIK Galeria Kazimierz Start godz. 13.30, liczba uczestników ograniczona do 64 osób

9 grudnia 2006 – Łódź, EMPiK Manufaktura

10 grudnia 2006 – Warszawa, EMPiK Megastore Junior (eliminacje + finał)

Pierwsza edycja King of Iron Fist była jednym z największych wydarzeń dla fanów PlayStation®2, a główna nagroda – wyjazd na 5 dni do Los Angeles – zmotywowała najlepszych w Polsce graczy do zaciętej rywalizacji. W tym roku walka toczyć się będzie o pieniądze – pula nagród finansowych wynosi 10 000 złotych! Zwycięzca turnieju otrzyma czek na 5 000 złotych, wice-mistrz 3 000 złotych a zdobywca trzeciego miejsca 2000 złotych.

Aktualne informacje i regulamin King of Iron Fist znajdują się na www.playstation.pl. Patronem medialnym turnieju King of Iron Fist jest Radio Eska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. „7 grudnia 2006 – Katowice,…” – Pierwsze podali że 8-mego (!!). Zamienili daty Kraków-Katowice. Tak czy siak cudownie, w czwartek. Czemu nie w poniedziałek? :/ „…liczba uczestników ograniczona do 64 osób…” – coraz lepiej…Ja wiem że to nie ich wina, bo terminy były ustalone w każdy weekend, tyle że nasz ‚cesarz’ ustanowił (w tym miejscu brak mi słów :/) przy poparciu wszystkich tych co mogli na tym skorzystać (media, itp. ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here