[INFORMACJA PRASOWA] Zaledwie kilka tygodni po finale ligowych rozgrywek w sezonie 2006 nadszedł czas na zimową odsłonę cybersportowych zmagań. Podczas turnieju Heyah Logitech Cybersport wszyscy chętni zmierzą się w Need for Speed Carbon – kolejnej odsłonie kultowej gry prezentującej wyścigi samochodowe, po dobrze już znanych NFS Underground oraz NFS Most Wanted. Zawodnicy w Pucharze HLC ścigać się będą na komputerach wyposażonych w joypady lub sprzęgniętych z symulatorami wyposażonymi w najnowsze kierownice Logitech.

O godzinie 11.00 rozpoczną się rozgrywki amatorów. Przez cały czas ich trwania będą przyjmowane zgłoszenia od osób, które zdecydują się w nich wystartować. O godzinie 17.00 rywalizację rozpoczną gracze profesjonalni, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Wśród profesjonalistów może wystąpić każdy, kto czuje się na siłach, by zmierzyć się z czołowymi graczami i do 1 grudnia zarejestruje się na stronie www.cybersport.pl. Na najlepszych zawodników w obu kategoriach czekają upominki i nagrody specjalne (zestawy głośnikowe, peryferia PC) ufundowane przez Logitech.

CyberCup to kolejna impreza organizowana przez zespół prowadzący największą polską Ligę Gier Komputerowych Amatorów i Profesjonalistów, czyli Heyah Logitech Cybersport. Drugi sezon rozgrywek, zakończony wielkim finałem w weekend 23-24 września, zgromadził w Warszawie najlepszych zawodników z całego kraju. W trakcie dwudniowych zawodów wyłoniono Mistrzów Polski w grach komputerowych oraz podsumowano rozgrywki ligowe sezonu 2006.

Zapraszamy wszystkich chętnych.Szczegóły na www.cybersport.pl .

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here