Nie jestem telewizyjnym maniakiem, ale z radością przyjmuję nową funkcjonalność mojej „czarnuli” W zakładce TV oprócz AXN mamy teraz dostęp do popularnej telewizji internetowej iPla. Według oficjalnej informacji prasowej dostęp do serwisu, oprócz konsol Playstation 3 także telewizory BRAVIA z opcją Internet Video. Iplay w urządzeniach Sony to treści i materiały produkowane dla telewizji Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Play, Polsat News, TV4 itd.. W sumie możemy sobie obejrzeć ponad 15 tysięcy plików. Z pewnością zadowoleni będą fani seriali – obejrzą sobie między innymi: Agentki, Daleko od noszy, czy Ekipę. Są też Włatcy Móch! Warto dodać, że wymagane jest łącze internetowe o przepustowości minimalnej 1,5 Mbit/s.

Ja idę oglądać Czesia i spółkę. W serwisie znajdzie się też coś dla fanów Disco Polo. Nie wierzycie? Poniżej znajdziecie nakręcony przeze mnie materiał wideo prezentujący iPlę na PS3. Nakręcony z narażeniem zdrowia (psychicznego) Oglądajcie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Dobra, można się śmiać z disco polo ale facet z zespołu Boys był niedawno w „Zakupie Kontrolowanym” i patrząc na jego posiadłość to nie źle sobie radzi. Oczywiście nie zmienia to faktu że disco polo to wiocha jak nic :)Natomiast sama ipla jest warta uwagi w przeciwieństwie do axn, tylko że wolałbym aby coś w menu NIE POJAWIAŁO się samo z niczego.

  2. Fajnie że jest, przynajmniej będę mógł zobaczyć wyścigi Porsche Carrera Cup z zeszłego sezonu ;P Dołożyli by F1 i wypas, więcej nie trzeba. Tyle że gdzie temu np. do iPlayera od BBC? :/

  3. Taa widziałem to to. . . Tyle się nagadali o VOD na jesieni zeszłego roku a dali iplę. . . Nie podoba mi się. Szukanie fajnego materiału na iPla to jak przesiewanie maku z popiołu. Mam tv za którą płacę abonament, jest do bani, ale i tak wyprzedza iplę o lata świetlne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here