Podsłuchy to skuteczny sposób monitorowania pracowników lub zadbania o bezpieczeństwo Twojego domu. Zobacz, w jaki sposób funkcjonują te urządzenia oraz w jakich sytuacjach są szczególnie pomocne.

Cechy i budowa podsłuchu GSM

Najczęściej podsłuchy składają się z jednoczęściowej stacji na zasilanie bateryjne, akumulatorowe lub sieciowe. Ich niewielkie rozmiary pozwalają umieścić je niemalże wszędzie bez wzbudzania jakichkolwiek podejrzeń. Największą zaletą tych urządzeń jest niezwykle czuły mikrofon, który bardzo dokładnie odtwarza dźwięki otoczenia i pozwala na wysokiej jakości odsłuch. Podsłuchy GSM działają we współpracy z karta telefoniczną, którą zamieszcza się wewnątrz podsłuchu i jest używana jako przekaźnik. Dzięki jej zastosowaniu otrzymamy telefon na nasz numer po wykryciu dźwięku i możemy odsłuchać, co się dzieje w miejscu zamieszczenia podsłuchu.

Zalety podsłuchów GSM

Do największych zalet tego urządzenia możemy zaliczyć na pewno globalny zasięg urządzenia. Pozwala to nam na korzystanie z podsłuchu, nawet gdy jesteśmy setki kilometrów od odbiornika. Na uwagę na pewno zasługuje zasięg aparatu, który na przestrzeni do 6 metrów jest w stanie zapewnić wyraźny i czysty dźwięk. Podsłuchy posiadają także bardzo wydajne baterie, które pozwalają na tygodnie aktywności w trybie czuwania oraz do paru godzin ciągłej transmisji. Jednak na prawdziwą uwagę zasługuje wewnętrzny system, który wyśle nam wiadomość SMS o wykrytym dźwięku i możliwości odsłuchu. Jest to wyjątkowo przydatne i ekonomiczne rozwiązanie, które poza komfortem użytkowania zapewnia także o wiele dłuższy czas działania samego urządzenia.

Podsłuchy mają wiele zastosowań, a łatwość ich użytkowania nadaje im olbrzymiej funkcjonalności. Polecamy ofertę na podsłuchy GSM w sklepie Lynxel.pl gdzie znajdziecie spory wybór różnych form tych urządzeń. 

[Głosów:3    Średnia:4.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here