Nie powinienem tego pisać, ale do drugiej odsłony Dragon Age jestem nastawiony skrajnie negatywnie. Konsolowa wersja demonstracyjna w ogóle nie zmieniła mojego nastawienia. Wręcz przeciwnie – jestem chyba jeszcze bardzie załamany. No,ale na oceny przyjdzie czas po premierze. Ponoć wersja na PC (wykorzystująca DirectX 11) jest lepsza, a magazyn PC Gamer wystawił grze bardzo wysoką premierę i okreslił ją mianem zacytujmy w oryginale: darker, sexier, better. Szkoda, że niestety przygody Hawke’a będą krótsze od Origins. Skąd ta pewność?

Na prezentacji gry podczas tegorocznej imprezy GDC BioWare podał kilka danych. A więc Dragon Age: Origins miało:

1000 animowanych przerywników

1000 postaci w grze

56000 linii dialogowych

Rozgrywka – około 60 godzin

Jak na tym tle wypada Dragon Age 2? Jest bardziej kinowy i mniej rozgadany. W DA2 znajdziemy:

2500 animowanych przerywników

500 postaci w grze

38000 linii dialogowych

Rozgrywka – około 40 godzin

Co wy na to? Ja chyba wolałbym drugą część Origins. A tak na marginesie to którą wersję DA2 wybieracie? Konsola, czy PC?

Update: na witrynie BioWare pojawił się do ściągnięcia ponad gigabajtowy Texture Pack. Niestety przyda się on tylko tym, którzy posiadają karty graficzne z 1 gigabajtem RAM (lub więcej) obsługujące DX11. Paczkę ściągnięcie spod tego adresu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Nawet nie wiedziałem że Dragon 2 działa z DXami 11. No to chyba wybiore wersję na piecyka. Juz merda ogonkiem i się cieszy, że zostanie nakarmiony nową gierką.

  2. Demo nie nastraja pozytywnie. Origins bylo swietne ale tez sceptycznie podchodze do kontynuacji, ktora wydaje sie inna gra tylko w tym samym swiecie. Jednak nie wydaje oceny az nie zagram, a zagram raczej na pewno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here