Tym razem źródła bliskie firmie Activision przesłały niepotwierdzone informacje redakcji serwisu Eurogamer. Wynika z nich, że w sierpniu tego roku do sklepów trafi kolejny Bohater Gitary inspirowany twórczością jednego zespołu. Po kapelach Aerosmith i Metallica przyszedł czas na szarpanie strun z formacją Van Halen. Miesiąc po premierze tego tytułu na sklepowych półkach zobaczyć mamy Guitar Hero 5 (roboczy tytuł), a w październiku dołączy do niego DJ Hero.

To jednak jeszcze nie koniec. Na listopad podobno przewidziano premierę Band Hero (tytuł trafił już do urzędu patentowego razem z „Drum Hero”). Te tytuły powinny w drugiej połowie roku powinny rozgrzać do czerwoności wszystkich wielbicieli dobrej muzyki, posiadających konsole PS3, PS2, Xbox 360 i Nintendo Wii. Activision nie zapomina jednak o kieszonsolkach. W tym roku w ręce graczy wpaść ma także nowy Bohater Gitary na Nintendo DS.

Jak widzicie amerykański wydawca planuje mocno odchudzić portfele wielbicieli elektronicznej rozrywki. Nawet jeśli tylko połowa tego newsa jest prawdziwa, to od jesieni do końca roku poszalejmy z Bohaterem Gitary. Niestety firma w odpowiedzi na prośbę o komentarz do tej wiadomości odpisała jedynie, że nie udziela go w przypadku plotek i spekulacji. Musimy więc czekać na konkretne informacje, choć coś nam mówi, że tym razem nie jest to tylko i wyłącznie plotka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  • jestem ciekaw, kto w to w ogóle gra. . . ? oO

   Sam się zastanawiałem jak można w to grać, dopóki nie wypróbowałem dema z PSS, wciągające nawet jak gra się tylko na padzie ;DSzykujemy się z kumplami na wersje Metallica z wszystkimi zabawkami:)

   • Sam się zastanawiałem jak można w to grać, dopóki nie wypróbowałem dema z PSS, wciągające nawet jak gra się tylko na padzie ;DSzykujemy się z kumplami na wersje Metallica z wszystkimi zabawkami:)

    To jeszcze sprawdz DDRa i kup maty 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here