Słynna gra została wymieniona w jednym z raportów na temat finansów firmy. Czytamy w nim „Zamierzamy wydać kilka jeszcze niezapowiedzianych tytułów. Będą to wersje next-gen takich franszyz jak Blitz i Mortal Kombat oraz dwie nowe ambitne gry, w których znajdziemy wielki otwarty świat. Zamierzamy podać więcej szczegółów na temat naszej listy wydawniczej na rok 2008 w najbliższej przyszłości”.

Ten sam raport potwierdza także, że przesunięto premierę Unreal Tournament 3. Kiedy pisaliśmy o tym fakcie kilka dni temu nie nadmieniliśmy, że Mark Rein zapowiedział, iż istnieje minimalna szansa, że tytuł ten zostanie jednak wydany w tym roku. Pomarzyć dobra rzecz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nofink Słuszne spotrzeżenie. Brakuje mi szczerze powiedziawszy serii MK. Muszę przyznać, że ostatnio nawet zainstalowałem sobie MK 3 i mi się łęzka zakręciła w oku :). Ile to ja z kolegą przeprowadziliśmy walk to nawet Andrzej Gołota wymięka :P. Nigdy nie zapomne naszej radości kiedy jednemu z nas udało się wykonać Fatality !!! 😛 Udany Fatality. . . bezcenne za wszytko inne zapłacisz kartą mastercard 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here