Wszyscy fani Simsów z pewnością powinni już zacierać dłonie z rozkoszy. Ale nie! Tym razem nie dostaną nowego dodatku do drugiej odsłony słynnej gry. Pograliście już w Kuchnia i łazienka Wystrój wnętrz – akcesoria? Zakupiliście też IKEA urządza dom? Czas Wolny? Podróże i Bóg raczy wiedzieć co jeszcze? No to mamy dla was wspaniałe wieści. Nie! Na trzecią część niestety przyjdzie jeszcze trochę poczekać, ale już w październiku na komputery PC trafi gra MySims. Nie kojarzycie tego tytułu? To po prostu wersja Simsów stworzona na potrzeby konsoli Nintendo Wii i NDS, która pojawiła się na rynku jesienią ubiegłego roku. Nie trzeba chyba dodawać, iż zdobyła sobie rzesze fanów? Teraz plan jest taki, że MySimsy zarobią jeszcze więcej zielonych banknotów na poczciwych blaszakach.

W MySims możemy wykreować oryginalnego bohatera (awatar), wybudować własne miasteczko itd. Gracz może też wykonywać zadania zlecone przez innych mieszkańców – ot choćby wybudowanie pieca dla piekarni! Wersja na PC, która pojawi się już na jesieni oprócz podrasowanej oprawy wizualnej posiadać będzie rozbudowaną opcję sieciowej rozgrywki. Razem z przyjaciółmi będziemy mogli na przykład bawić się w chowanego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. No i spoko. Simsów nigdy za wiele , najbardziej ciekawi mnie tryb Multi xd może ktońcu w okolicy będa mogli mieszkać znajomi xd Domowe Imprezki itd xD

  2. Fantastycznie! Co za cudowna nowina. Mam nadzieje, ze bedzie tez rozbudowany system zbierania butelek i opakowan po margarynie. Skup zlomu i segregacja odpadow. Hodowanie pomidorow i tarcie ziemniakow. Z kazdym rokiem coraz bardziej podziwiam EA za ich kreatywnosc i wklad w rozwoj elektronicznej rozrywki. Kolejna genialna produkcja, brawo! A w miedzy czasie poczekam na dodatek do Sims 2, „Sprzatam w piwnicy”, i Ltd. Ed. „Sprzatam w piwnicy i garazu”.

  3. W sumie jak tak na to patrzę, to MySims wydaje mi się o 100 razy ciekawsze niż zwykłe simsy, no ale ja fanem simsów nie jestem więc mogę się mylić.

  4. Qrde, ale przypał wystąpic w trailerze i tak michę cieszyc jak by się dostało MGS 5 do grania przed światową zapowiedzią. Mi musieliby sporo kaską sypnąc żebym się w ogóle zastanowił. . .

  5. Nie, no co jak co, ale te simy so W-Y-P-A-S-I-S-T-E. Gdyby jeszcze była oprawa graficzna jak w normalnych simach to ciekła by mi ślinka :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here