Pojawiły się już obrazki z gry Tiger Woods PGA Tour 07, najpopularniejszej symulacji golfa. Zobaczcie screeny z next-genowej Playstation 3.

Todd Vaughn, dyrektor wykonawczy projektu Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow od kilku dni chodzi pijany radością. Choć Bethesda sama w sobie znana jest ze świetnych produkcji i na pewno nie uraczyłaby nas bublem, Johnny Depp w roli Jacka Sparrowa na pewno tchnie jeszcze więcej unikatowej atmosfery do nowej gry. Nominowany do Oskara w roku 2004 za rolę „nieustraszonego” pirata Depp obdarzy nas swoim niepowtarzalnym talentem aktorskim również w The Legend of Jack Sparrow.

A o co będzie chodziło w samej grze? Zagramy jako kapitan Jack (który wkrótce will be back) albo Will Turner i za pomocą swojego wiernego kordelasu usieczemy swoich wrogów (przede wszystkich tej o zombiakowato-szkieletowatej maści). Twórcy gry zapowiadają ponadto wielce interaktywne lokacje, ekscytujące przygody i zupełnie nowe wątki, których nie widzieliśmy ani w „Klątwie Czarnej Perły” ani w nadchodzącej „Skrzyni Umarlaka”. To się nazywa wypas! Arrrr!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here