Tiger Woods PGA Tour 07 pojawi się również na konsolę XBox, a dla miłośników gry w golfa mamy kilka zrzutów ekranowych z tej produkcji.

LIGA PlayStation, to cykl rozgrywek dla graczy, którzy będą rywalizować w zespołach w pięciu konkurencjach na PlayStation 2 i PSP (PlayStation Portable). Wystarczy przyjść w dniu rozgrywania LIGI PlayStation o godzinie 10:00 i zapisać swój zespół do uczestnictwa w LIDZE. Zespół musi składać się z 2 lub 3 osób – każda osoba musi wziąć udział w minimum jednej konkurencji. W przypadku, jeśli zgłoszą się więcej niż 32 zespoły rozgrywane będą eliminacje na grze Tourist Trophy na PlayStation 2.

Gry, które biorą udział w konkurencjach LIGI PlayStation to: WRC Rally Evolved, Tourist Trophy, SingStar'80s, Soulcalibur III oraz najnowsza odsłona bijatyki na PSP – Tekken: Dark Resurrection.

Podczas LIGI do wygrania będą atrakcyjne nagrody: PSP, PlayStation 2, akcesoria, gry, koszulki i smycze.

Imprezie towarzyszyć będzie specjalna strefa serwisowa PlayStation 2 RALLY TEAM. W strefie zespołu rajdowego, uczestnicy i kibice, będą mogli spotkać kierowcę Tomasza Kuchara, oraz podziwiać jego najnowszy samochód Subaru Impreza STI WRX N12,którym ściga się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Wszyscy, którzy przyjdą na imprezę, nie biorąc bezpośredniego udziału w rywalizacji, mogą odwiedzić strefę rozrywki z grami na PS 2 i PSP oraz stanowisko fotograficzne, gdzie fotograf bezpłatnie zrobi i wydrukuje pamiątkowe zdjęcie. Podczas LIGI PlayStation liczy się duch zespołu i sportowa rywalizacja, dlatego członkowie najlepiej i najefektowniej ubranego zespołu ze wszystkich miast, mogą wygrać białe PSP! Wybór najlepiej ubranego zespołu nastąpi po zakończeniu LIGI PlayStation.

Daty i miejsca LIGI PlayStation:

2 lipiec Kraków (Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34)
6 lipiec Katowice (Media Markt, ul. Alpejska 6)
8 lipiec Wrocław
15 lipiec Poznań
22 lipiec Łódź
29 lipiec Warszawa
6 sierpień Rzeszów
10 sierpień Bydgoszcz
12 sierpień Gdańsk

Udział w LIDZE PlayStation jest darmowy.
Więcej na www.playstation.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here