Jedną z największych ciekawostek jest pełna wersja mini-gry Go! Sports Ski. Można ją nabyć za trzy dolary bez jednego centa. Tytuł ten to symulator jazdy na nartach. My wolelibyśmy jakiś snowboard, ale nie będziemy przesadnie marudzili. Cena jest dobra a produkcja ta może nas idealnie nastroić na nadchodzącą zimę.

Jeśli jednak nie chcecie wydawać pieniędzy to możecie wypróbować wersje demonstracyjne The Simpsons Game i Bladestorm: The Hundred Years’ War, o którym pisaliśmy już jakiś czas temu. Do nich dołączają wideo samouczki do NBA 08 i Eye of Judgement. To całkiem miły pomysły choć podejrzewamy, że gracze wolą na własną rękę rozgryzać swoje nowe gry albo po prostu zajrzeć do instrukcji. Na sam koniec jak zwykle zostawiliśmy materiały filmowe. W tym przypadku oczy nacieszymy klipami z Uncharted: Drake’s Fortune, Haze, Surf’s Up oraz nam mówiącego niewiele Tekkonkinkreet.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Demo Bladestorm (874 MB) jest tym samym demkiem co wersja z PSS jap. (bez pierwszej cut scenki). Niestety jest takze wykastrowane na koncu z tego fajnego renderka – z nacierajacymi na siebie armiami oraz. . . motylekiem :-)Na jap. PSS jest demo (prawdopodobnie) blizej nie okreslonej gry jRPG (987 MB). Sprajty postaci rodem z GBA ,irytujaca muzyka podczas walki (jap. rock) ,oraz to ze nic z tej gry nie kapuje – w skrócie. Trzeba z tym czyms „powalczyc”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here