Lubicie gry z superbohaterami? Ja nawet lubię. Tyle, że raczej nie te sygnowane logiem SEGA. Zniesmaczył mnie Iron Man, ale panowie z Segi się nie poddają. Znowu postanowili wykorzystać ten sam przepis. Nadchodzi bowiem film Captain America, a więc trzeba być na fali i przy okazji wydrenować kieszenie graczy. Przy okazji powstającego filmu zostaniemy uraczeni także grą wideo. Dziś pojawiły się pierwsze szczegóły. Gra będzie nosić bardzo oryginalny tytuł Captain America: Super Soldier i powstaje w studiu Next Level Games, które ma na swoim koncie między innymi Spiderman: Friend or Foe. To chyba dobra wiadomość. Jak pamiętamy kiepskiego Iron Mana tworzyło studio A2M i nie poradziło sobie za dobrze.

Fabuła gry przeniesie nas w czasy II wojny światowej. Kapitan Ameryka zmagać się będzie ze swoim odwiecznym wrogiem Red Skullem w tajnej bazie-zamku organizacji Hydra. Za fabułę gry odpowiada Christos Gage, który ma na swoim koncie między innymi scenariusze seriali Numb3rs oraz Law&Order.

W niedalekiej przyszłości czeka nas też premiera filmu Thor. Ja się pytam, a gdzie gra?

Premiera Captain America: Super Soldier już w przyszłym roku. A poniżej zwiastun filmu. Tylko dlaczego Nicka Fury gra Samuel L. Jackson?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. „Jak pamiętamy kiepskiego Iron Mana tworzyło studio A2M i nie poradziło sobie za dobrze”Nazwa studia wiele mówi o ich produktach ;)Jak można nazwać studio A2M ?! Czy oni nie wiedzą jak większość osób rozwija ten skrót ?Proponuje wpisanie w google. Trailer z tej produkcji(mówie o grze) jest straszny, główny bohater jest jakiś taki świniakowaty z ryja i dziwnie usta składa. PS. Również nie rozumiem dlaczego Nick Furry jest czarny ;| Ktoś chciał być na siłe oryginalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here