Wirtualni stratedzy pokierują aż trzema różnymi stronami globalnego konfliktu. Wydawca gry nie zdradził jednak czy każda z nich będzie posiadała osobną kampanię czy też którąś zagramy jedynie w trybie multiplayer. Najbliżsi rodzimym graczom powinni być żołnierze European Federation, która powstala w 2016 roku po wymianie atomowych ciosów między Iranem a Arabią Saudyjską. Europejskiej jednostki są dość słabo opancerzone, ale braki w tej materii nadrabiają prędkością i potężną bronią energetyczną. Wojska tej frakcji najlepiej czują się w terenie zabudowanym.

Do boju ruszą też siły USA. Stolica Wolności w świecie Clancy'ego nie jest już silnie związana ze Starym Kontynentem. Mimo to jej żołnierze będą bronili Europy przed złą Rosją, o której napiszemy za chwilę. Siły Ameryki Północnej składają się z niewielkich, ale bardzo mobilnych jednostek, które przypominać mają żołnierzy z Ghost Recon Advanced Warfighter. Ich największym atutem są technologie stealth i pojazdy bezzałogowe.

Ostatnią stroną konfliktu jak zwykle jest Rosja. Reprezentują ją wojska Spetznaz Guard Brigade. Ich największym atutem jest siła ognia i możliwość łamania zasad prowadzenia wojny. Cywile mogą umrzeć. Hehe generałowie z czerwoną gwiazdą na futrzanej czapie już zacierają ręce ze szczęścia. Dodatkowym atutem wschodnich wojsk jest możliwość ulepszania pojazdów, które dzięki modyfikacjom mogą stać się potężnymi, siejącymi zagładę maszynami.

Dowiadujemy się coraz więcej na temat gry. Grafiki, na których zobaczymy wszystkie strony konfliktu opublikowaliśmy wczoraj. Dwa miesiące temu Ubisoft zdradził, że będziemy mogli sterować jednostkami za pomocą głosu. Czyżby strategie stawały się ważną częścią rynku konsolowego?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Najbliżsi rodzimym graczom powinni być żołnierze European Federation, która powstala w 2016 roku po wymianie atomowych ciosów między Iranem a Arabią Saudyjską

    Ja tam jestem raczej kiepski, jesli chodzi o znajomosc zachowan politykow na wojne atomowa odbywajaca sie na Bliskim Wschodzie, ale co ma piernik do wiatraka? Poza tym, czemu jakies European Federation? Nie moze to byc cos w stylu United Forces of European Union?

  2. Federacja powstała żeby zapewnić bezpieczeństwo energetyczne Europie. Nie dołączyło do niej Zjednocznone Królestwo. Już wszystko wiesz 🙂 ?

  3. Siemka. Ja zupełnie na inny temat. Chciałem kupić se Needs for Speed Pro Steet. Czy może ktoś wie czy jest możliwośc Multiplayer ?

  4. Dzięki bardzo za poparcie i odpowiedź :/. Widze, że nawet nie można zadać pytania !!! (Do katmay) To może pokaż gdzie znaleść na tej waszej Valhalli informacje na ten temat !!! I widze, że bardzo fajnie traktujecie innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here