Nareszcie doczekaliśmy się premiery ostatnich przygód słynnej pani archeolog na Xboxie 360. Odrobinę zastanawia nas brak pudełkowej wersji gry, ale najważniejszy jest fakt, że w ogóle możemy nabyć ten tytuł. Anniversary na Xbox Live został podzielony na dwie części. Za każdą zapłacimy 1200 Microsoft Points. W sumie wydamy więc tyle samo, co za nowy tytuł w pudełku. Widać cyfrowa dystrybucja nie obniża kosztów albo wydawcy gier nie chcą sprawić niespodzianki fanom elektronicznej rozrywki. Cała gra waży 3GB więc musimy się uzbroić w odrobinę cierpliwości jeśli zdecydujemy się ją kupić. Naszą recenzję pecetowej wersji gry możecie przeczytać tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

 1. Przepraszam ile ? 2400 MS points ?Nie tędy droga z cyfrową dystrybucją. Ale zresztą – jak wielcy chcą piłować gałąź na której siedzą, to proszę bardzo. Strategia iście genialna – „wyniszczająca eksploatacja rynku” (bo tylko taką najwyraźniej znają korpy) No ale Vox populi – vox dei. A pewnie wystarczajaca ilosc ludzi kupi.

 2. Pudełkową wersję mam chyba od miesiąca już. Całkiem spoko się gra. Kosztowała o ile dobrze pamiętam 45 Euro. Nie wiem skąd info o braku wersji pudełkowej.

 3. tak offtopowo, ale patrząc na ten miły obrazek pani Lary przypomniał mi się plakat, który został dołączony w czasach mojej młodości do jednego pisemka RESET . . . to były czasy . ah

  • mam go w piwnicy . . . 🙂

   tak offtopowo, ale patrząc na ten miły obrazek pani Lary przypomniał mi się plakat, który został dołączony w czasach mojej młodości do jednego pisemka RESET . . . to były czasy . ah

   mam go w piwnicy . . . 🙂 !!!

   • mam go w piwnicy . . . 🙂 mam go w piwnicy . . . 🙂 !!!

    ja też gdzieś mam kopię tego i to nawet chyba na półce z moją kolekcją gazetek ^_^ . . . została w kraju, kiedyś powieszę go obok mojego stanowiska komputerowego w moim własnym domu (jak się go wreszcie dorobie) . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here